EN|RU|UK
 Форум Украины(636045)
  119  5
Тему создал:

Юлія Тимошенко: людей судять не за рекламою, а за вчинками

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає виборців приймати рішення про підтримку того чи іншого кандидата в Президенти тільки після ретельного аналізу результатів його діяльності.

"Саме головне – щоб там не панували емоції і не панувала сліпа довіра до тієї дешевої реклами, яка сьогодні йде – там всі причесані, всі прилизані, всі говорять правильні слова, всі вони просто ідеальні політики. Хтось під літаком, хтось – на фоні заводу… Це не є справжні обличчя політиків. Справжнє обличчя політиків – це виключно їх справи", - заявила Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу ICTV.

Глава уряду вважає, що у її головних опонентів була можливість продемонструвати здатності "добрих господарників", коли Україна не потерпала від кризи. "І всі добрі господарники, які сьогодні не знають вже, яку землю у держави брати і яке майно, вони сьогодні повертаються тільки на базі доброї реклами. Тоді питання: якщо ми народ і хочемо бачити сильну державу, лідерів, яких поважають в світі, ми просто зобов’язані обирати, враховуючи всі обставини, а не те, що нам показують сьогодні на красивих картинках", - зазначила Юлія Тимошенко.

Водночас Прем'єр переконана, що президентські вибори не обмежаться першим туром. "Сьогодні в тому числі в соціологічних колах не має сумнівів, що в другому турі будуть боротися два кандидати. Це Янукович, який є моїм прямими опонентом і який досить суттєво відрізняється по своїм баченням, по своїм планам, по своєму відношенню до країні від мене, і це буде моя кандидатура в другому турі. Усі знають – і Ющенко, і всі інші кандидати в Президенти це добре знають", - вважає Юлія Тимошенко.

Як відомо, нещодавно кандидат у Президенти звернулася до виборців із закликом перед тим, як зробити свій вибір, ознайомитися з минулим кандидатів на пост глави держави. "Політика - така штука, що дивитися рекламні ролики і рекламну продукцію просто шкідливо для здоров'я. Головне: подивитися в історію кожної людини, кожного лідера, кожного кандидата, подивитися історію роботи, яка вже є", - пояснила Юлія Тимошенко.

"У політиці заплутатися остаточно дуже просто, тому що всі виглядають просто класно: хтось з літаком стоїть на рекламних роликах, хтось на фоні великого підприємства демонструє свою силу і впевненість, але історія життя лідерів і політиків дуже ємна. І обов'язково необхідно, коли приймаєш рішення, з цим ознайомитися", - додала Прем'єр-міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх