EN|RU|UK
 Форум Украины(618445)
  118  5
Тему создал:

Юлія Тимошенко: людей судять не за рекламою, а за вчинками

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає виборців приймати рішення про підтримку того чи іншого кандидата в Президенти тільки після ретельного аналізу результатів його діяльності.

"Саме головне – щоб там не панували емоції і не панувала сліпа довіра до тієї дешевої реклами, яка сьогодні йде – там всі причесані, всі прилизані, всі говорять правильні слова, всі вони просто ідеальні політики. Хтось під літаком, хтось – на фоні заводу… Це не є справжні обличчя політиків. Справжнє обличчя політиків – це виключно їх справи", - заявила Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу ICTV.

Глава уряду вважає, що у її головних опонентів була можливість продемонструвати здатності "добрих господарників", коли Україна не потерпала від кризи. "І всі добрі господарники, які сьогодні не знають вже, яку землю у держави брати і яке майно, вони сьогодні повертаються тільки на базі доброї реклами. Тоді питання: якщо ми народ і хочемо бачити сильну державу, лідерів, яких поважають в світі, ми просто зобов’язані обирати, враховуючи всі обставини, а не те, що нам показують сьогодні на красивих картинках", - зазначила Юлія Тимошенко.

Водночас Прем'єр переконана, що президентські вибори не обмежаться першим туром. "Сьогодні в тому числі в соціологічних колах не має сумнівів, що в другому турі будуть боротися два кандидати. Це Янукович, який є моїм прямими опонентом і який досить суттєво відрізняється по своїм баченням, по своїм планам, по своєму відношенню до країні від мене, і це буде моя кандидатура в другому турі. Усі знають – і Ющенко, і всі інші кандидати в Президенти це добре знають", - вважає Юлія Тимошенко.

Як відомо, нещодавно кандидат у Президенти звернулася до виборців із закликом перед тим, як зробити свій вибір, ознайомитися з минулим кандидатів на пост глави держави. "Політика - така штука, що дивитися рекламні ролики і рекламну продукцію просто шкідливо для здоров'я. Головне: подивитися в історію кожної людини, кожного лідера, кожного кандидата, подивитися історію роботи, яка вже є", - пояснила Юлія Тимошенко.

"У політиці заплутатися остаточно дуже просто, тому що всі виглядають просто класно: хтось з літаком стоїть на рекламних роликах, хтось на фоні великого підприємства демонструє свою силу і впевненість, але історія життя лідерів і політиків дуже ємна. І обов'язково необхідно, коли приймаєш рішення, з цим ознайомитися", - додала Прем'єр-міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
soren, Хап Незабвенный, Aлександр Alexsis, Пафнутий Крымский, Ksenia VB, Павел Геращенко, AndyMariman, амфаш, не олигарх, Леонид Днепр, maroon 5, Саша Крест, kalbasa, Vlas Nik, Harib Da, Юрий Шмадченко, Anderer, Василий Гончаров, Alexandr Slavich, НаноБандеровец, Valeria Bartok 9edd6a5b, Саша Серьга, Urs, Senator S 01a656ec, Сулла Фартовыйшописец, Вадимир Каракай, Ming Uing b56f719d, Ali Hasan, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, Robert Chenk, Ozols, svetozar, vassa0103, NNN, Stephan Bil, Andry Asmodeus, Gaydamaka Kozak, Duce, Игорь Шульга 6b022286, дератизатор, Володимир Вовкодав, Maxim Ak-Murza, Александр Пушкин 7b40c3f0, Yuriy Yurieff, Stuart Pearce, clexane, Vasil boyko ae5b3b16
 Всего на сайте: 154 писателя
 
 
 
 
 
 вверх