EN|RU|UK
 Форум Украины(635274)
  132  1
Тему создал:

"Ці самці вже постаріли...Їм доведеться здати владу" - Тимошенко про опонентів

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко ухваливши рішення не йти на ефір до Савіка Шустера 25 грудня, продовжувала погрожувати Віктору Януковичу своїм приходом в студію, щоб отримати моральне задоволення від суєти, що виникає із цього приводу.

Про це Тимошенко розповіла на сторінках власного блогу.

"Я хотіла піти на ефір до Савіка. Минулої п'ятниці запрошували трьох кандидатів в президенти, але прийшла тільки я. На цей раз тільки мене не запрошували. Більш того - забороняли. Ось такий паритет в українському ефірі", - обурилася Тимошенко.

За її словами, заборона на її присутність в студії Савіка Шустера виглядала смішно. "Служба Савіка Шустера навіть звернулася до світової громадськості і всього прогресивного людства з проханням не допустити, щоб Тимошенко дискутувала з Януковичем...

Мені цікаво, або це ТРК "Україна" так перестаралася, або і справді Віктор Федорович так боїться відкритої полеміки... Я вже навіть після того, коли вирішила, що на ефір не піду, доручила прес-службі повідомляти, що скоро буду у Савіка. Отримала моральне задоволення від суєти в таборі мого опонента", - іронізує Тимошенко.

"В принципі, я не жалкую, що на ефір не потрапила, країна і так побачила своїх героїв. На "Інтері" (у студію був запрошений президент України Віктор Ющенко) і ТРК "Україна". відбувся сеанс синхронної ненависті.

І не потрібно ніяких таємних документів і секретних протоколів про співпрацю двох Вікторів, щоб зрозуміти, проти кого вони воюють, тому що і так все ясно", - заявила кандидат в президенти.

"Відразу після ефіру на ТРК "Україна" я перемкнула телевізор на NationalGeographiс, там показували документальний фільм про лев'ячий прайд у Танзанії.

Після кадрів з невдалого полювання на зебру, диктор за кадром сказав: як бачите, ці самці вже постаріли, не сьогодні-завтра їм доведеться примиритися і здати владу.

Я залишилася задоволена такою аналогією, вимкнула телевізор і лягла спати...", - пише Тимошенко в своєму блозі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх