EN|RU|UK
 Форум Украины(618960)
  156  2
Тему создал:

Юлія Тимошенко: Кримінальні кола не сміють бути владою

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликає свідомих громадян не допустити повернення до влади кримінальних і олігархічних кіл.

"Сьогодні усі справжні патріоти України, усі люди доброї волі мусять зрозуміти, що це зло, ця навала просто в Україні хоче зараз повернутися через продажність високих політиків, через фальсифікації і створення штучних процесів у ЦВК", - заявила Юлія Тимошенко під час робочого візиту до Рівненської області, повідомляє її персональний сайт.

Глава уряду також сказала, що вважає Віктора Януковича "обкладинкою, просто фейсом, за яким йде потужна олігархія країни".

На переконання Юлії Тимошенко, ці олігархічні структури планують скористатися кризою і розчаруванням громадян, викликаним невиконанням гасел Майдану, і повернутися до влади. "Вони хочуть далі цинічно брати у України все, що їм подобається: родовища, заводи, порти, все, що вони вдало для себе, але невдало для країни забрали до 2004 року", - пояснила Прем’єр-міністр.

"На жаль, у 2004 році, коли ми їх виселяли з влади, заслабкими виявилися певні лідери, які не довели справу до логічного завершення і дали можливість олігархії просочитися назад до влади, у тому числі вносячи кандидатуру Прем’єр-міністра Януковича у 2006-2007 роках від Президента Ющенка", - додала Юлія Тимошенко.

Вона заявила, що не допустить реваншу кримінальних структур на виборах Президента. "Я ніколи не дам нікому повернути назад і не дам відступити, не дам їм опанувати країну, не дам їм проводити антиукраїнську політику. І вистачить у нас, незважаючи на кризу, і сил, і підтримки, і можливостей об’єднати всю українську команду людей доброї волі", - підсумувала кандидат в Президенти.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Зэлэный_Змий, Гарик Не инженер c161d501, Григорий Барковский 5bc4f112, Elena Drozd, karantin62, Saw Ewas 1a26b1e6, V-roma, Igor Dacenko, Филипп Филиппович Преображенск, Андрей Ильчук, 5 копійок, Ларик Гор, росися вперде d82e7584, realbaterfly, Степан Булыга, Виктор Степаненко, monah 58f1317c, Дмитро Черних, Саша777, Сеня Горбунков 48200a35, злий мольфар, Stuart Pearce, Alexandr Slavich, Серов свидомый, Tatyana Pomolova, Anatoly Nichikov 15029d40, Ksenia VB, курвиметр, Alexander Oderiy, Рита Мищенко, Николай М, Ринат Амедов, Nikcon, Polomarenko Anatoly, Andrey Sokolov d0d9f127, Miko R 798886a8, Батя Махно, yuster, Чип, sergik, дмитро кук, Gaydamaka Kozak
 Всего на сайте: 147 писателей
 
 
 
 
 
 вверх