EN|RU|UK
 Форум Украины(618368)
  166  3
Тему создал:

Ющенко допомагає Януковичу перемогти на виборах, - Шкіль

Президент Віктор Ющенко різноманітними методами допомагає кандидату від Партії регіонів Віктору Януковичу отримати перемогу на виборах.

Про це на прес-конференції в УНІАН заявив народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль, коментуючи звинувачення президента на адресу депутатів від БЮТ.

«Все це було зроблено для того, щоб полегшити прихід до влади двічі незасудженого, а точніше - з двома начебто погашеними судимостями кандидата в президенти Януковича», - заявив Шкіль.

За словами народного депутата, йому цікаво знати, чому Ющенко перерахував поіменно членів БЮТ, а про Януковича навіть натяку не було.

«Може, його судили за опозиційну діяльність чи незгоду з совєтським режимом. Так певно, що ні, бо як мені відомо, Янукович працював на керівних посадах», - зазначив Шкіль.

За словами народного депутата, заяви Президента Ющенка, зроблені у неділю, є черговим доказом змови Ющенка-Януковича.

«На днях екс-працівник Секретаріату Ярослав Козачок уже продемонстрував угоду між цими особами, і всі, хто мав сумніви, що між двома Вікторами існує дружба, отримали беззаперечні докази. Аж тут ми маємо докази того, що Ющенко має симпатії до лідера опозиції, поливаючи брудом команду Тимошенко», - сказав Шкіль.

Нардеп також висловив припущення, що заяви про начебто існуючі судимості БЮТівців Ющенко готував разом із членами Партії регіонів.

«Так, наприклад, регіонал Азаров практично розташований у секретаріаті президента, він там проводить практично весь свій вільний від роботи час», - заявив Шкіль.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Shtolz, Иван Стас, Александр Малышенко
 Всего на сайте: 12 писателей
 
 
 
 
 
 вверх