EN|RU|UK
 Форум Украины(618788)
  131  1
Тему создал:

Микола Томенко: Любов до України визначається перш за все справою, яку ти за для неї робиш, а не мовою, якою ти при цьому говориш

Говорячи про національну ідею та цінності, які можуть об’єднати країну, під час ефіру на радіо «Ера-Fm», Заступник Голови Верховної Ради України, член БЮТ Микола Томенко вивів своєрідну формула сучасного патріотизму, яка, на його думку, повинна звестися до чіткого розрізнення моралізаторства щодо підтримки України і конкретних справ в інтересах України.

Микола Томенко зауважив, що дуже багато вважливих і правильних українських тем за останні п’ять років «заговорили». «На жаль, багатогодинні промови Віктора Ющенка про українську історію, мову та культуру, без відсутності серйозних успішних проектів, швидше створили ситуацію настороженості чи несприйняття гуманітарних проектів, аніж об’єднали Україну. Не даремно на цю тему існує безліч анекдотів, один із найдобріших серед яких звучить наступним чином: «Учора близько 18-ої Президент Віктор Ющенко захопив автобус із туристами та чотири години утримував їх у заручниках, розповідаючи нещасним своє бачення історії рідного краю», - розповів М.Томенко.

«Якщо ж говорити про моє розуміння формули сучасного українського патріотизму, то її можна вивести за допомогою трьох важливих складових: по-перше, любити Україну треба практично, а не теоретично; по-друге, любити Україну в першу чергу треба за власні кошти, а не бюджетні; ну і третє, - любов до України визначається перш за все тим, що ти зробив для своєї країни, а не тим, якою мовою ти при цьому говориш», - сказав Микола Томенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
НБ, Arkady Korshun, HugeMug, DI GI, Федор Рац a2c5b0d9, Георгий Кузмичь, Япона Мать, Андрей Шевченко 73396fdd, Виамин Павловский, молодой рабочий, ConfianZa, trawler_tug, Ben23, Nataliia Mykhailova, Irada
 Всего на сайте: 46 писателей
 
 
 
 
 
 вверх