EN|RU|UK
 Форум Украины(636392)
  120  1
Тему создал:

Уряд забезпечить повну фінансову стабільність в країні

Уряд забезпечить фінансову стабільність в Україні, незважаючи на те, що через безвідповідальність парламенту не був прийнятий Державний бюджет на 2010 рік.

Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Я хочу наголосити, що стабільність у країні буде повністю забезпечена, тому що на базі чинного бюджетного кодексу прийнято постанову Уряду про операційний порядок виконання всіх бюджетних платежів, і до завершення президентських виборів країна буде у повному фінансовому порядку», - підкреслила Юлія Тимошенко і додала, що всі платежі, у тому числі і видатки на заробітні плати, пенсії, соціальні виплати, будуть фінансуватися у повному обсязі.

«У країні буде повний порядок і спокій у фінансовій площині», - наголосила Прем’єр-міністр України.

За її словами, відповідальність за те, що країна залишилась на початку року без основного фінансового документу, несуть народні депутати, які не спромоглися розглянути та прийняти держбюджет на наступний рік.

«Те, що сьогодні Україна у 2010 рік входить без бюджету - це пряма відповідальність і провина саме тих парламентських фракцій, які не розглядали бюджет, поданий Урядом вчасно», - зазначила Юлія Тимошенко. За її словами, парламент, не розглянувши проект держбюджету на наступний рік, не виконав свої функції.

«Те, що бюджет не розглянутий до кінця року, говорить про крайню безвідповідальність тих політиків і політичних сил, які залишили країну без бюджету», - підкреслила Глава Уряду.

У той же час, Юлія Тимошенко наголосила, що на початку наступного року Державний бюджет на 2010 рік обов’язково буде прийнятий і, більше того, він буде сформований з урахуванням розробленого Урядом Бюджетного кодексу: «Після президентських виборів буде прийнятий бюджет з проведеною повноцінною реформою, і ми обов’язково зробимо так, щоб місцеві органи самоврядування мали свої повноцінні бюджети».

Крім того, Прем’єр-міністр зазначила, що фінансування виборів Президента відбувається згідно з узгодженим з ЦВК графіком в повному обсязі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Cтарий Кінь, cvthtrf, vigo, bag, Олексій Сергієнко d09f024c, Oleksandr Ievtushenko, Олександр Багряний, Петрo Боївка f27ecee7, Николай Масло, Bigukrman я, Aleks_15, малыш Бакинский, Sophia-Maria Duglass, oleole, Паравоз, вставай, DI GI, амфаш, Alex Stone, Petro Good, Денис Ахмедьянов, Микола Курінний 3fc27877, пачую кожнава, Юра Амурский, Vladimir Kalashnikov, Nick Vasyutin, Envoy, Сергей Гайджин, Gyro, Igor L, Fjall_Raven, Саша Крест, Mike Paul, Игор Мархевка, Valdzhu, Serge Severn, 1970-kva, Олег Сербин 10d6f9ec, Юрій Бровкін, soren, Правда Жизни 264a636c, Лео Кот, буков, Fantomas, укропбандерівець, Ksenia VB, сябро, частный сектор, Ozols, Гримсвотн, Константин 1041a131
 Всего на сайте: 167 писателей
 
 
 
 
 
 вверх