EN|RU|UK
 Форум Украины(618474)
  129  1
Тему создал:

Прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що передвиборча кампанія руйнує нормальну роботу Верховної Ради.

Про це вона сказала під час телефонної лінії з читачами видання "Комсомольская правда" в Україні", повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Парламент зараз настільки безглуздий через те, що там сидять всі кандидати в президенти, яких тільки можна уявити", - сказала прем'єр.

"І всі ці 18 кандидатів у президенти, вони роботу парламенту через свій популізм, через свою технічності...руйнують роботу парламенту", - сказала Тимошенко.

При цьому прем'єр аргументувала свою позицію тим, що цей парламент за її словами навіть не в змозі прийняти державний бюджет на 2010 рік.

Крім того, Тимошенко заявила, що вважає найголовнішим негативним явищем 2009 безвідповідальність українських політиків.

"Це безвідповідальність політичної еліти України, повна безвідповідальність президента і безвідповідальність лідера опозиції і частини їхніх команд", - сказала вона.

Прем'єр вважає, що їхні дії були спрямовані винятково на боротьбу з урядом, а не з кризою.

У той же час, гідну боротьбу з фінансово-економічною кризою Тимошенко назвала головним позитивним подією 2009 року, повідомляють Українські новини.

"Я думаю, що найважливіша подія року, що завершується, - це те, що країна, кожна людина змогли показати гідне протистояння світовій фінансовій кризі", - сказала Тимошенко.

Другою за значущістю подією року, що минає прем'єр назвала остаточне затвердження УЄФА 4 міст України, які прийматимуть матчі Євро-2012.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Владимр Святюк, З Україною в серці, Frank Piter, Michail Postolaki, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Khmelnitskiy, vad, Wevelsburg, George Dok, Magdalena Zurbiene, Алексей Носов d8330900, Lucretia Black, Листик Дрегис, хахахаха, Nigilist74, ХОРТ, Саша Саша Саша, Arkady Korshun
 Всего на сайте: 56 писателей
 
 
 
 
 
 вверх