EN|RU|UK
 Форум Украины(618990)
  110  2
Тему создал:

Спроба закрити парламент – спільна стратегія Партії регіонів, комуністів і Віктора Ющенка

Сьогодні під час брифінгу у парламенті Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко прокоментував останні події у сесійній залі. «Ми зараз знаходимось у цікавій ситуації: багато політиків і політичних партій для себе вже визначили чим завершиться президентська кампанія. І в такому випадку Верховна Рада не потрібна для проведення і завершення президентської виборчої кампанії», - сказав він.

Микола Томенко нагадав, що сьогодні без проекту Постанови, без розгляду Комітетом та обговорення з’явилася несподівана ініціатива закрити роботу Верховної Ради до завершення президентської виборчої кампанії. «Це не випадкова ініціатива, оскільки цілком зрозуміло, що на сьогоднішній день стратегії виборчої кампанії багатьох кандидатів у президенти синхронізовані і ведуться спільно, а ті ключові сили, що голосували за закриття парламенту, очевидно знають, що їх кандидати про це домовилися», - зауважив М.Томенко. Він нагадав, що за проект Постанови «Про внесення змін до календарного плану 5 сесії 6 скликання», якою передбачалося завершити роботу парламенту сьогодні і продовжити її після першого туру президентської виборчої кампанії, голосували Партія регіонів, Комуністична партія та пропрезидентська частина НУ-НС.

Водночас, М.Томенко заявив, що існує вірогідність повернення до цього голосування, яке з першого разу набрало 207 голосів народних депутатів.

Під час брифінгу М.Томенко також висловив переконання, що на сьогоднішній день є очевидним, що команди Віктора Ющенка та Віктора Януковича для себе визначили як вони діють після першого туру президентської виборчої кампанії. «Тому цілком зрозуміло, чого ми щоденно в прямому ефірі слухаємо години ненависті кандидата у президенти Віктора Ющенка до уряду і Юлії Тимошенко», - наголосив політик.

На думку М.Томенка, на сьогодні стратегія основних команд є наступна: в першому турі «всі проти Тимошенко», а в другому Віктор Ющенко та його прихильники закличуть голосувати «проти всіх». «Таким чином ми отримуємо ще одного кандидата в президенти. В першому турі такого собі «Віктора ПротиТимошенко», а в другому «Віктора Противсіх», - сказав він.

Віце-спікер наголосив, що команда В.Януковича вважає такий підхід своєрідною запорукою своєї перемоги, оскільки переконана, що заклик Президента голосувати проти всіх у другому турі не дасть можливості змобілізувати електорат Ю.Тимошенко, що дасть можливість В.Януковичу стати президентом.

Заступник Голови ВР також зауважив, що, виходячи з такої стратегії можна допустити, що між першим і другим туром з’явиться нова коаліція для того, щоб застерегти ці домовленості.

«Цей план розписаний у деталях, а тому нема нічого дивного, що команда Ющенка забула про критику В.Януковича, а команда Януковича про В.Ющенка», - сказав М.Томенко.

Микола Томенко також назвав неприпустимим той факт, що Президент Віктор Ющенко, як кандидат у президенти, використовує державний телеканал для критики уряду. «Не може кандидат у президенти дві години за державні кошти такі політично-ненависницькі ефіри проводити. Коли Президент приходить на ефір, він повинен говорити про те, що робити для країни, а не як боротися з Юлією Тимошенко», - сказав він.

На завершення Микола Томенко наголосив, що фракція БЮТ, більшість НУ-НС та блок Литвина не будуть голосувати за рішення про внесення змін до календарного плану 5 сесії 6 скликання, «бо тоді треба прийняти рішення, щоб заборонити діяльність парламенту до того моменту, поки Віктор Ющенко з Віктором Януковичем не переможуть Юлію Тимошенко». Він також висловив сподівання, що «цей тиждень, як і передбачено законодавством, ми попрацюємо і попрацюємо ефективно».

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
амфаш, sibd sibd, Грышка Распутный 2, NNN, Alter Nator, Злой Циниик, Великая Исландия, Ларик Гор, Igor Dacenko, Hanka Panyanka, Ars UA, Володимир Вовкодав, Fizko Kyiv, Несущий_ Свет, Михаил Торо, Андрей Веселовский, Tatyana Pomolova, Варуна Мітра 3e355edd, Роман с камнем, pompiere, Женя-Женя, Злий Грицько, Bucho Gracias, SergTranscarpathian, Виамин Павловский, Anatoly Kapp, Андрей Ильчук, Frank Piter, Иллария Соняшникова, тютя тютькин 0e0cff03, delo delo, З Україною в серці, валерий коренев 41e3634f, Володимир Мик, Том Джонс, Stephan Bil, DenZ, Sebghatullah Qirim, Yurii Sliusarchuk, Patriot2015, Свидомый_регион, Елена Елена aaead71e, Roman Podyu 5027fa4e, Гарик Не инженер c161d501, 5 копійок, Дмитро Черних, Ming Uing b56f719d, Nikos KGB, Антип61, росися вперде d82e7584, wiqa sag, Андрей Харченко cecf8360, Colt, жовтоблакитний, Правда Жизни 264a636c, zaParisian, Burckun, ЧУМА be994e4f, дмитро кук, Никодім Сема, Maxim Ak-Murza, Зэлэный_Змий, буков, Оксана Евтухова, fedjka - fedjka, три - пятнадцать, Владимир Лобанов, Роман Шишацкий, Elvic Vic, Лёва Паливода, Fjall_Raven, 911_, LUSi, Alex Zverev, Сергій Олицький, Константин Гризодубо, Alexandr Slavich, про, Ivan Savelev, Олег Петрович ed2c8e0a, antic, Ceргiй Багряний 3166ebe4, Vlad1606, Vyacheslav Sensor, Serg Sergeev, Eispickel, Yaroslav Vinnitsa, Светлана Черкассы, oleg kovalek, Александр Ивашин
 Всего на сайте: 274 писателя
 
 
 
 
 
 вверх