EN|RU|UK
 Форум Украины(618933)
  60  1
Тему создал: Трубецкой

Вклади Ощадбанку здатна повернути лише Тимошенко

Абсолютна більшість українських вкладників пов’язує з Юлією Тимошенко всі надії на повернення своїх заощаджень і підтримує її кандидатуру на виборах глави держави. Про це повідомив у листі на ім’я кандидата в Президенти Тимошенко голова Всеукраїнської спілки ошуканих вкладників Ощадбанку колишнього СРСР Богдан Рафалюк. Юлія Тимошенко та Спілка вкладників уклали угоду про співпрацю.

Вкладники Ощадбанку СРСР пишуть у листі до Тимошенко, що її Уряд – єдиний, який повернувся до них обличчям і наполегливо взявся вирішувати надзвичайно важливу для суспільства проблему повернення людям заощаджень. Віктор Ющенко, коли був кандидатом у президенти в 2004 році, обіцяв повернути вклади, але потім «жодного разу навіть не згадав про вкладників, спрямовуючи всі зусилля на те, щоб завадити Вам повертати вклади і тим самим виконувати його ж обіцянку», – сказано в листі.
«Він блокував приватизацію для того, аби ми не отримали наших грошей», –заявляють ошукані вкладники. Вони нагадують, що «відзначилася» й парламентська опозиція, «яка всіляко підтримувала саботаж Президента, бо її представники були найменше зацікавлені у відновленні справедливості для мільйонів громадян. Віктор Янукович двічі під час перебування на посаді Прем’єр-міністра робив усе можливе, щоб уникнути законних виплат, пропонуючи розтягнути їх років на 20».

«Вкладники Ощадбанку колишнього СРСР давно зробили для себе висновки. Абсолютна більшість багатомільйонної громади ошуканих вкладників одностайна в підтримці Вас, як нашого, справді народного кандидата в Президенти», – йдеться в листі до Тимошенко. Вкладники лише з нею пов’язують продовження та завершення повернення заощаджень. Тому Всеукраїнська спілка ошуканих вкладників та акціонерів вирішила підтримати на президентських виборах 2010 року Юлію Тимошенко, укласти з нею відповідну угоду та вести агітаційну роботу так, щоб усі вкладники віддали свої голоси за неї, бо тільки вона може повернути вклади. Таку угоду днями було підписано.

Зі свого боку, кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко зобов’язалася сприяти поверненню в повному обсязі заощаджень вкладникам Ощадного банку колишнього СРСР протягом першої президентської каденції. Юлія Тимошенко також не допустить втрати коштів вкладників, що зберігаються на депозитних рахунках «проблемних» комерційних банків і кредитних спілок. Для зменшення навантаження на державний бюджет при поверненні вкладів буде створено спеціальний Фонд вкладників.

Обидві сторони домовились працювати за принципом: «Жоден вкладник не забутий, жоден вклад не втрачений». Юлія Тимошенко, звертаючись до вкладників, зазначила, що «Сьогодні нам просто пов’язали і руки, і серця, затягнули всі мотузки, які можна, в тому числі й на шиї, але після того, як завершиться цей політичний хаос, вже з березня ми почнемо з вами серйозну спільну роботу».

Василь Коваль

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Serg1969, Леонид Богданов, Tatyana Pomolova, Грышка Распутный 2, Саша Крест, SergTranscarpathian, Фатима Черноморский Дельфин, Fler, Alexx Lexton, Vikt Chek, Juli Schubs, Mara Ainsa, Udo Dirkshnaider, Владимир_2, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Люцифер, Kenzo 065c7258, Дмитро Черних, East Clintwood, Ким Чен Ир, Николай М, сепаратизму смерть, амфаш, Серов свидомый, Виталий Безносюк, Elena Drozd, Lizaveta Nemala, Ksenia VB, Кукуцаполь Пофистал, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Colt, валерий коренев 41e3634f, Saw Ewas 1a26b1e6, жовтоблакитний, Garsia UA, росися вперде d82e7584, Павло Фантич, Акинар Дортуар 544ccd43, Maxim Ak-Murza, myroslav makar, sergik, Україна ЮА, Gaydamaka Kozak, zaParisian, Виктор Новиков 33f4e42d, Гыг с Вами, Tierre, Петр Диброва 19fd0268, Николай Михайлов 0ccde8d5, Враг рода человеческого 666, Ali Hasan, Stuart Pearce, Arkady Korshun, ipd dip, Николай Батулин, gassab, комэск Титаренко, Вовочка - много ходов очка
 Всего на сайте: 187 писателей
 
 
 
 
 
 вверх