EN|RU|UK
 Форум Украины(618362)
  103  1
Тему создал:

Ющенко і Янукович створили стратегію проти Юлії Тимошенко

Команди кандидатів на посаду Президента Віктора Ющенка та Віктора Януковича діють за спільною стратегією, і їх дії спрямовано на дискредитацію Юлії Тимошенко.

"Стратегія основних команд така: у першому турі - усі проти Тимошенко, а в другому турі - не буде несподіванкою, що Ющенко та його прихильники закличуть голосувати проти всіх", - прогнозує розвиток подій заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

"Голосування проти всіх, як думає команда Януковича, є запорукою її перемоги, оскільки заклик голосувати таким чином у другому турі не дасть можливості мобілізувати електорат Тимошенко і, таким чином, це дасть можливість гарантовано Віктору Януковичу стати Президентом", - вважає віце-спікер.

Микола Томенко також звертає увагу на те, що останнім часом відсутня серйозна системна критика між командами Віктора Януковича і Віктора Ющенка. "Важко сказати, на які посади розраховує команда Ющенка та й сам Віктор Ющенко за таку допомогу команді Януковича. Однак, враховуючи той факт, що останнім часом державні нагороди від Президента роздаються депутатам Партії регіонів, то, очевидно, що такими діями Віктор Ющенко, в разі перемоги на президентських виборах лідера Партії регіонів, як мінімум вислужить собі звання Героя України", - зазначає заступник Голови Верховної Ради.

Микола Томенко, крім того, вважає неприпустимим той факт, що Президент Віктор Ющенко як кандидат у Президенти використовує державний телеканал для критики уряду. "Це неприпустимо, що Президент Віктор Ющенко виступає з годинами ненависті за державні кошти", - каже він.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
дмитро кук, Alexandr Slavich, Владимир Шатохин e8180b8c, Neutral13, shokolad, Wevelsburg, Эрнесто, Colt, Сын Расеи, Bob2, Боцман, Ali Hasan, 1BetarD, Саша Саша Саша, Valera Butov, fresh guacamole, RustIck, Alexandr Lavrinenko, Yevgeniy Balalaykin, Ming Uing b56f719d, Клиф, Лео Кот, Otec Pigidiy, Valentyn Prymachenko, Michail Postolaki 6064df17, НБ, дератизатор, Garsia UA, Лилия Стацкая
 Всего на сайте: 87 писателей
 
 
 
 
 
 вверх