EN|RU|UK
 Форум Украины(624042)
  113  1
Тему создал:

Закон про вибори Президента буде змінено 24 грудня

Блок Юлії Тимошенко запевняє, що Закон про внесення змін до Закону про вибори Президента України Верховна Рада ухвалить не пізніше четверга, 24 грудня.

"Я впевнений, що законопроект про вибори Президента, який вже повністю підготовлений нами, буде проголосований 24 грудня. Для цього в залі є більше 240 голосів народних депутатів, і нам не потрібен консенсус Партії регіонів. За відповідний законопроект проголосує наша фракція, Блок Литвина і навіть фракція НУНС у повному складі", - заявив сьогодні народний депутат фракції БЮТ, голова Комітету ВР з питань правової політики Сергій Міщенко.

Депутат пояснив, що пропрезидентська частина фракції НУНС голосуватиме за законопроект, оскільки документом повністю враховані пропозиції у тому числі Президента, які унеможливлюють фальсифікації виборів, а саме поправки щодо неможливості внесення змін до списків виборців пізніше, ніж за два дні до голосування, унормована процедура голосування до дому, а також процедура перевезення бюлетенів.

При цьому Сергій Міщенко сподівається, що Президент не накладе вето на цей Закон. "Ми обов’язково його приймемо, щоб вибори пройшли без зловживань, хоча Партія регіонів усіляко блокує цей процес", - додав народний депутат.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Варраван, Alex Ukraina b20e163e, sulima ivan, Саша Крест, Слава Украине 706c8f12, Vedana, Сергей Панасенко c8e1c751
 Всего на сайте: 20 писателей
 
 
 
 
 
 вверх