EN|RU|UK
 Форум Украины(624787)
  125  1
Тему создал:

Енергетика теплого і світлого життя

22 грудня Україна відзначає День енергетика. Символічно, що це свято припадає на день зимового сонцестояння, тобто на найкоротший світловий день року, коли робота енергетиків є найбільш помітною.

Україна завжди посідала визначне місце у сфері розвитку і управління паливно-енергетичним сектором. На території нашої держави розроблялися і запроваджувалися найновіші досягнення у цій галузі.

Українські енергетики – це люди самовідданої професії, які гарантують надійне енергозабезпечення базових галузей промисловості, комунального сектору та населення тепловою і електричною енергією.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зазначає, що завдяки сумлінній праці енергетиків в державі продовжує успішно реалізовуватися Енергетична стратегія України на період до 2030 року, яку було розроблено у 2005 році, і уже у грудні цього року буде здано в експлуатацію першу чергу однієї з найпотужніших в світі гідроакумулюючих електростанцій - Дністровської.

Глава уряду вірить, що високий професіоналізм і злагоджена робота українських енергетиків дадуть можливість виконати найскладніші завдання, які стоять на сьогодні перед галуззю, зокрема здійснити широкомасштабну реабілітацію енергоблоків теплоелектростанцій та каскаду дніпровських гідроелектростанцій, ввести в експлуатацію нові маневрові потужності, магістральні електричні мережі та підстанції, забезпечити будівництво нових енергоблоків атомних електростанцій і розвиток атомної промисловості.

У своїй передвиборчій програмі кандидат в Президенти виділяє пункт про енергетичну незалежність України як один з ключових у реформуванні держави.

"В Україні буде впроваджено енергозберігаючі технології, зменшено залежність від зовнішніх поставок енергоносіїв. Наш головний енергоресурс - вугілля. Ми запровадимо екологічно чисті технології його спалювання - водно-вугільну суміш та технологію киплячого шару", - йдеться в тексті документу.

Крім того, Юлія Тимошенко пропонує створити в Україні власний замкнений ядерно-паливний цикл і збільшити видобуток нафти та газу, зокрема, на шельфі Чорного та Азовського морів.

У програмі Юлії Тимошенко – і сприяння розвиткові нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії. Вже з 1 січня 2010 року буде звільнено від податків підприємства, які виробляють енергію з відновлювальних джерел - води, повітря, сонця, деревини, соломи, біосировини тощо.

Українське енергетичне товариство пишається своїм славним минулим і вірить у надійне майбутнє. Після запуску у 1890 році перших чотирьох електростанцій в України вітчизняна енергетика пройшла великий шлях – від створення Донбаської, Дніпровської і Харківської енергетичних систем до побудови першої в світі лінії електропередач постійного току Волгоград-Донбас, від введення в експлуатацію першої в СРСР Київської гідроакумулюючої електростанції до побудови каскаду Дніпровських гідроелектростанцій і створення Південноукраїнського енергетичного комплексу в складі АЕС, ГЕС, ГАЕС.

Напередодні свята, 18 грудня 2009 року, у Загребі було прийнято рішення про вступ України до Енергетичного співтовариства, що передбачає розширення внутрішнього енергетичного ринку в напрямку Південно-східної Європи та за її межі шляхом запровадження європейських норм і стандартів.

Це рішення Ради Міністрів Енергетичного співтовариства є свідченням високого визнання тих дій, які здійснює уряд Юлії Тимошенко в напрямку впровадження прозорих та недискримінаційних відносин на енергетичному ринку, формування нормативно-законодавчої бази, яка відповідає вимогам директив ЄС у сфері енергопостачання, стимулювання розвитку альтернативних видів енергії та зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Alina Sadovska, злой крот, sunuyiwipmailtempinfo, valentyna 7f6f0f14, Паливода Александр, Vsevolod Marchenko, bios22, фОшЫзд Галичанский, 5 копійок, Вася Шевченко f77d76ba, honest john, Tatyana Pomolova, WiM, Наталья Гречкина fc43328e, Anderer, Royal Flush, Yuriy Yurieff, три - пятнадцать, Dimitriy Zorro, Константин 1041a131, Игорь Д, Сергей1500900, aquarius580 ., Сергей Порошов, альфред рудий, Утилизация ватников, сергей садовский, Kris Sczepan, Паравоз, Egor Elk, kostjaua5, Алексус, Раїса Шевченко, seregaukraine, сам прихожу, Євген Островський, ХОРТ, Андрей Шевченко 73396fdd, Vasyl Moroz 779d57e5, trolik, 1970-kva, marina marinina, Николай М, Грышка Распутный 2, Лесли
 Всего на сайте: 141 писатель
 
 
 
 
 
 вверх