EN|RU|UK
 Форум Украины(636472)
  120  1
Тему создал:

Уряд забезпечив дітей з ДЦП санаторними путівками

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками дітей-інвалідів", яку 3 грудня було підписано Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Документом встановлено, що щороку не менше 5 тисяч дітей-інвалідів, хворих на церебральний параліч, забезпечуватимуться безоплатними санаторно-курортними путівками.

Міністерству фінансів разом з Міністерством охорони здоров’я уряд доручив передбачити асигнування та субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення дітей-інвалідів санаторно-курортними путівками під час доопрацювання проекту Державного бюджету України на 2010 рік та підготовки проектів Державного бюджету України на наступні роки.

Забезпечення дітей-інвалідів путівками здійснюватиметься закладами охорони здоров’я за рахунок коштів Державного та місцевих бюджетів з урахуванням рекомендацій, визначених в індивідуальній програмі реабілітації інвалідів. Путівками забезпечуватимуться діти-інваліди, які перебувають на обліку в закладі охорони здоров’я за зареєстрованим місцем проживання.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх