EN|RU|UK
 Форум Украины(618572)
  180  1
Тему создал:

Україна та Сербія зацікавлені співпрацювати у транспортній галузі

Перспективи використання потужного транспортного потенціалу України в рамках двостороннього економічного співробітництва між нашою країною та Республікою Сербія обгово-рили перший заступник Міністра транспорту та зв’язку України Василь Шевченко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Сербія в Україні пан Душан Лазич під час зустрічі, яка відбулася 17 грудня в Мінтрансзв’язку.

Інформуючи досвідченого сербського дипломата, який не так давно працює в Києві, про можливості вітчизняної галузі транспорту та зв’язку, Василь Шевченко наголосив на важливості розвитку співробітництва обох країн у галузі морського та річкового судноплавства, виходячи з транзитних можливостей України.

«Ми особливо зацікавлені у плідній співпраці на основній водній транспортній артерії Європи – річці Дунай. У цьому контексті є перспективним український глибоководний судновий хід, який сьогодні має найбільшу кількість проходів з часу поновлення руху по ньому», - наголосив Василь Шевченко.

У свою чергу пан Душан Лазич загострив увагу на необхідності створення договірно-правової бази, яка б регулювала двосторонні відносини щодо річкового та морського судноплавства, над чим сьогодні працюють сторони.

Українська сторона зацікавлена в підписанні такої Угоди між урядами країн. Саме цей документ має дати поштовх створенню нових економічних перспектив у розвитку перевезень напрямком Дунай-Чорне море. Не менш важливою і актуальною є підготовка проекту Угоди про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів в контексті стійкої тенденції росту кількості виконаних перевезень між Україною та Республікою Сербія.

На завершення зустрічі Василь Шевченко і Душан Лазич висловили зацікавленість у прискоренні процесу підготовки відповідних угод для підписання, що сприятиме зміцненню традиційно дружніх відносин між Україною та Сербією, а також росту товарооборту між нашими країнами.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
злой крот, Саша Крест, Илья Гуляйпольский 5914cfa3, Yevgeniy Balalaykin, Антип61, Kenzo 065c7258, Aлександр Alexsis, Supple Vine, Салах ад-Дин, Ksenia VB, 5 копійок, Люцифер, Senator S 01a656ec, Душелюб Душелюб, Debor, Sergi M., Доброгодня, Sophia-Maria Duglass, phantom4, Прощай немытая раССея
 Всего на сайте: 75 писателей
 
 
 
 
 
 вверх