EN|RU|UK
 Форум Украины(635791)
  79  1
Тему создал: майка

Партія регіонів робить усе, щоб питання «Межигір’я» не потрапило до сесійної зали, - Кожем’якін

Партія регіонів робить усе, щоб питання про створення ТСК щодо обставин привласнення Віктором Януковичем резиденції «Межигір’я» не потрапило до сесійної зали парламенту.

Про це заявив Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін на брифінгу після Погоджувальної ради у понеділок.

«Олександр Лавринович став знову махлювати і сказав, що внесе це питання після рішення Комітету з питань регламенту, якій очолює Олександр Єфремов, у четвер. Зрозуміло, що Єфремов, який є членом Партії регіонів, зробить усе, щоб проект постанови не потрапив у сесійну залу», - зауважив Кожем’якін.

При цьому він висловив думку, що Партія регіонів всілякими методами захищатиме свого лідера Віктора Януковича від Верховної Ради.

«В тому числі Партія регіонів навіть вдасться до блокування трибуни», - додав Андрій Кожем’якін.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Дмитрий Веселков, Brehoon Petya, дядя Сэм f4c0ca00, Alexei Skibo, bezmegh, оззи, Серов свидомый, KharkovCity, marina marinina, Step Steppelton, Ігор Свічка, Утилизация ватников, Саша Крест, фОшЫзд Галичанский, Елена Карпенко f98c030d, NNN, Doctor Solt, Ярик Сус, mrSmith, Хочу миру, soren, Андрій Жагун, Данило Галицький 1c1ee858, Alex Smith bb5fe51c, бостууга, Николай Масло, Supple Vine, Conrad, ВКЛ_это_мы_01, Алексей Вовченко f033f386, Володимир Горбатько, Oleg Youryevich, 133133, Глеб123, Еxorcist, victor Emetc, Игорь Мельник 1e80ecc1, Игорь Д, курвиметр, fedjka - fedjka, Яукр, Alex Korvin, Гаюлий Серега, Лёва Паливода, Ksenia VB, Ринат Амедов, НацЕг, Berko Berko, Aлександр Alexsis, Герхард, Neutral13, hedonism bot, Лариса fb3d953c, Гыг с Вами, Игорь Харитон, НБ, Ivan Ivanov e578f49a, Ming Uing b56f719d, Yurii Sliusarchuk, Senator S 01a656ec, Спадарыня Марыся, Дорогой Я, Сергей Иванофф, Иннокентий beer, Юрий Белый, grec, Лесли, violator, Влад Михайлович f31a5a47, Иллария Соняшникова, Vyacheslav Sensor, Yaroslav Vinnitsa, Alex Fox 5b4ad314, Mora Zfayfer, Paulo Kit, kilgor traut, magic SOM, Олег Тихонов 055f40a1, Петро Карпенко 069d61b7, Василий Граздич, Адвокатик, КузьмичUA, Irada, Jester, Нина Лабунская, Xatto, Иван Афанасьев
 Всего на сайте: 280 писателей

вверх