EN|RU|UK
 Форум Украины(618567)
  121  1
Тему создал:

Юлія Тимошенко не боїться втратити рейтинги на посту Президента

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що не боїться втратити свій рейтинг на посаді Президента у процесі здійснення реформ у всіх сферах життєдіяльності в Україні.

"Кожен державний діяч, а не політик і політикан до цього завжди готовий", - сказала Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

Прем'єр навела висловлювання одного з лідерів Польщі про те, що всі політики поділяються на дві категорії – L і V. "Політики L, які починають справжні реформи в країні. Спочатку їх рейтинг іде вниз, потім стабілізується, а потім їх міняє народ. Інші політики V – це ті, які починають реформи, їх рейтинг падає, вони встигають пройти риску несприйняття політики, а потім суспільство підтримує, тому що починають жити гарно", - пояснила вона.

"Нам потрібні в нашій країні модерні реформи, які, можливо, нам буде важко проводити – в системі охорони здоров'я, освіти… Якщо за що, власно кажучи, втрачати…, зараз це не за реформи втрачений рейтинг у Віктора Андрійовича, а мені здається, що прийшов час зробити справжнє перетворення, і ми до них цілком і повністю готові. Країна просто зачекалась, і вона не може терпіти цього політичного хаосу", - вважає Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Доброгодня, Ali Hasan
 Всего на сайте: 11 писателей
 
 
 
 
 
 вверх