EN|RU|UK
 Форум Украины(624772)
  487  125
Тему создал:

Єдиною державною мовою має бути українська

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що в Україні має бути лише одна державна мова, а саме - українська.

"Кожна людина має право розмовляти тією мовою в Україні, яка їй близька, але єдина державна мова українська, тому що ми – Україна і тому що ми зобов’язані цінувати свою історію, мову, культуру. Якщо ми це втратимо, ми вже не будемо Україною, ми не будемо цією нацією, яка живе і дихає завдяки своїй самоідентичності, завдяки своїм кореням", - сказала Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

На її думку, політики свідомо піднімають мовне питання напередодні виборів. "Я думаю, що це по відношенню до країни, до людей є неприпустимим абсолютно. Політики мусять будувати таку систему, стратегію і тактику, яка об’єднує народ, яка не сіє рознь, а іноді - ненависть однієї частини країни до другої. Кожен політик, який це робить - робить політичний злочин. І треба припинити це", - пояснила Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
Olga A 6130c05e, ukrweb, Camaro 67, SergeL, andrew_sc, initials 95f9530a, три - пятнадцать, Батько Махно dd05eddf, Evgen Tchioma, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Andrey Sokolov d0d9f127, Екзорцист, RustIck, Константин 1041a131, Yuriy Yurieff, З Україною в серці, Алексей Владимировмич Варанва, Witness, paronorma, Pavel Balyakin, abacus sp, legionary, sergik, Dima30
 Всего на сайте: 73 писателя
 
 
 
 
 
 вверх