EN|RU|UK
 Форум Украины(625014)
  122  1
Тему создал:

Юлія Тимошенко: Ющенко і Янукович відмовилися шукати істину

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко використала весь час, відведений в програмі телеканалу "Україна" для дискусії між трьома кандидатами в Президенти. Віктор Янукович та Віктор Ющенко відмовилися від участі в цій програмі.

"Я хотіла прийти і нормально задати людям питання, хотіла просто в прямій дискусії, щоб ми знайшли істину, яку важливо почути людям. І коли на рекламах ми бачимо сильних політиків, то хоча б не побоялися сюди прийти і хоча б на декілька питань відповісти", - сказала Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

За її словами, Віктору Януковичу вона хотіла поставити питання: "Яке він мав моральне і політичне право забирати державну резиденцію "Межигір'я", коли залишав у 2007 році посаду Прем'єр-міністра?".

"Був би Президент, я хотіла задати йому питання: от коли він стояв на Майдані і казав, що бандити мусять сидіти в тюрмах. Я хотіла б поіменно запитати, хто це і як воно все відбувалося за всі ці п’ять років. Мені цікаво просто: якщо це було сказано, то як це бачилося в реальному житті?" – уточнила Юлія Тимошенко свої питання до Віктора Ющенка.

Відповідаючи на питання одного з учасників програми, які б подарунки з нагоди Дня Святого Миколая вона могла б зробити Віктору Януковичу і Віктору Ющенку, Юлія Тимошенко сказала: "У нас так прийнято, що в цей день подарунки даруються дітям. Я думаю, що вони (Віктор Ющенко і Віктор Янукович) в дитинство не впали, що вони дорослі люди, і треба дарувати подарунки дітям".

Прем'єр додала, що також не чекає на подарунки для себе. "Я як Прем'єр-міністр не розраховую у своєму житті ні на які подарунки. Я думаю, що треба серйозно боротися для того, щоб і для країни, і для суспільства здобути ті подарунки, які люди вже давно чекають", - зазначила вона, пообіцявши наполегливо працювати для держави і українців.

В цілому Юлія Тимошенко протягом чотирьох годин відповідала на запитання журналістів, експертів та політологів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
SergTranscarpathian, Maks Kolorto, Алесандр Рожнетовский, Евгений Калашников, Serg Sergeev, az az b80220ec, Анатолий Выхор, Паровоз на Соломенке, Ned Stark, Вася Шевченко f77d76ba, Лилия Стацкая, Алла Новосад 5b57f84f, valentyna 7f6f0f14, Игорь b007627d, Андрей Карпенко 22e09935, громозека, Urs, Royal Flush, Stog, злой крот, Bander_UA 1d21dedd, Georgy Alexseevich, росися вперде d82e7584, Виамин Павловский, zaParisian, Igor L, ПАРАБЕЛЛУМ 777, Lada2014, Киданец, Gaydamaka Kozak, Левко Чорний, Rjr, Dnepr forever, Sergey 4262a655, Володимир Білик f5397b1d, Богдан Подзізей, Правда в Правде, Rostyslav Komarnytsky, Юрій Бровкін, Vladimir Shcherbak, Юра Сюзик, Де Правда, NEserega, Гыг с Вами, Владислав 1, Anderer, Салах ад-Дин, Стрелок, Анна Шейко cf655468, Me, Виталий Прокуратор, Vitaly Ytsuken, Юра Амурский, Евлампий Хрюкин, 7Кокс7, Radoslav Sikorsky, Володимир_56, cimbitep, Moanna Gratius ed1b335d, Joker 024f0547, Гелий, Sikh, ЯЗНАЮ, Великая Исландия, Серж Серж 3e25498f, Nino, Олексій Голота, Берлага Дрейфус, Kris Sczepan, Вячеслав Крук, Жан Поль b9df7487
 Всего на сайте: 202 писателя

вверх