EN|RU|UK
 Форум Украины(635277)
  122  1
Тему создал:

Юлія Тимошенко: Ющенко і Янукович відмовилися шукати істину

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко використала весь час, відведений в програмі телеканалу "Україна" для дискусії між трьома кандидатами в Президенти. Віктор Янукович та Віктор Ющенко відмовилися від участі в цій програмі.

"Я хотіла прийти і нормально задати людям питання, хотіла просто в прямій дискусії, щоб ми знайшли істину, яку важливо почути людям. І коли на рекламах ми бачимо сильних політиків, то хоча б не побоялися сюди прийти і хоча б на декілька питань відповісти", - сказала Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

За її словами, Віктору Януковичу вона хотіла поставити питання: "Яке він мав моральне і політичне право забирати державну резиденцію "Межигір'я", коли залишав у 2007 році посаду Прем'єр-міністра?".

"Був би Президент, я хотіла задати йому питання: от коли він стояв на Майдані і казав, що бандити мусять сидіти в тюрмах. Я хотіла б поіменно запитати, хто це і як воно все відбувалося за всі ці п’ять років. Мені цікаво просто: якщо це було сказано, то як це бачилося в реальному житті?" – уточнила Юлія Тимошенко свої питання до Віктора Ющенка.

Відповідаючи на питання одного з учасників програми, які б подарунки з нагоди Дня Святого Миколая вона могла б зробити Віктору Януковичу і Віктору Ющенку, Юлія Тимошенко сказала: "У нас так прийнято, що в цей день подарунки даруються дітям. Я думаю, що вони (Віктор Ющенко і Віктор Янукович) в дитинство не впали, що вони дорослі люди, і треба дарувати подарунки дітям".

Прем'єр додала, що також не чекає на подарунки для себе. "Я як Прем'єр-міністр не розраховую у своєму житті ні на які подарунки. Я думаю, що треба серйозно боротися для того, щоб і для країни, і для суспільства здобути ті подарунки, які люди вже давно чекають", - зазначила вона, пообіцявши наполегливо працювати для держави і українців.

В цілому Юлія Тимошенко протягом чотирьох годин відповідала на запитання журналістів, експертів та політологів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Олександр Багряний, росися вперде d82e7584, Саша Крест, Frol Fedoroff, Константин 1041a131, Сергей Галузин, Yuriy Smith, Senator S 01a656ec, Alexx Lexton, Igor Andreychuk, Володимир Миколаєць, сам прихожу, Evgen Slobojanski, RobinHood dfb9bea2, Anempodist Majorov, Viktoria Piasetska, Vsevolod Marchenko, vad, Amber, пачую кожнава, Cтарий Кінь, Oleh Bondarenko, Phoenix Yes, J Jack 9877a296, Tatyana Pomolova, Степан Богданович Лиходеев, Vedana, Яков1, Ники Рябцев, Жорж Рудьій
 Всего на сайте: 87 писателей

вверх