EN|RU|UK
 Форум Украины(618551)
  141  21
Тему создал: Майка

Убивати Тимошенко приїжджав кілер з-за кордону

Начальник особистої охорони Юлії ТИМОШЕНКО Олександр Б-КО називає чинного прем’єр-міністра України «залізною жінкою», яка не боїться, незважаючи на щонайменше 6-7 зафіксованих випадків серйозної загрози її життю.

Про особливості 12-річної роботи із Ю.ТИМОШЕНКО майор розповів в інтерв’ю газеті «Комсомольськая правда в Украине», опублікованому сьогодні.

Головний охоронець Ю.ТИМОШЕНКО зізнався, що за його практику роботи з лідером БЮТ було, мінімум, 6-7 серйозних випадків загрози її життю. Майор розповів про те, що охоронці навіть володіли інформацією про дату та час можливого замаху на Ю.ТИМОШЕНКО з боку кілера, який прибув із-за кордону. Найбільш напруженої ситуація, на його думку, була під час Помаранчевої революції у 2004 році.

«Одного разу я підійшов і сказав: Юлія Володимирівна, давайте будемо більш обережними…. А вона мені відповіла: Саша, подивися на цей Майдан, подивися на людей… Тут нічого поганого трапитися не може…», - розповів офіцер про свою розмову з Ю.ТИМОШЕНКО 5-річної давнини.

Також він розповів, як одного разу лідер БЮТ зізналася, що втомилася боятися.

«Думаю, їй все-таки страшно, як будь-якій нормальній людині. Але при цьому вона все-таки не боїться», - припустив Олександр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Саша Крест, Павел Геращенко, Denisn, V-roma, Дымон Олбански, polop, Лариса fb3d953c, Александр Воронин 3ee1f838, Змиевобандеровец, Стопор, Nikcon, Иванко, Иллария Соняшникова, Udo Dirkshnaider, Tyravskyy Ruslan, Wevelsburg, alks, Nick Vasyutin, FormerKievan1, Kana Baktibayev, Преступник Ворвзаконович, Frank Piter, Angelika Karatova, Lvbnhj, Антип61, Oles Ivanov, Павло Фантич, Vadym Tsyrkalyuk, Lisa Brenner, Maxim Ak-Murza, Саша777, Планка Упала, Elena Drozd, Andy Fisher 67a9edc7, Caidence, Иван Стас, NNN, Yevgeniy Balalaykin, namtab, Igor Abolinsh, Oleksandr Valovyi, Yury UK, ВКЛ_это_мы_01, Hehe
 Всего на сайте: 156 писателей

вверх