EN|RU|UK
 Форум Украины(636249)
  77  1
Тему создал: Майка

Кабмін запроваджує державну програму з енергозбереження

Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов заявив, що на разі уряд активно запроваджує державну програму з енергозбереження, завдяки чому вартість комунальних послуг для населення не буде підвищуватися.

"Використовуючи новітні підходи до теплозабезпечення, навіть в умовах кризи ми матимемо резерв, щоб не збільшувати вартість комунальних послуг для населення, і зможемо оптимізувати їх", - зазначив він під час огляду котельні комунального підприємства "Теплозабезпечення" у м. Коростень (Житомирська область)

Олександр Турчинов підкреслив: "ККД цієї котельні - 95%". Це свідчить про те, що енергозберігаючі технології заощадять 30 відсотків енергоресурсів та дозволять виробити додаткову електроенергію.

В найближчому майбутньому уряд планує створити самоокупні комунальні підприємства, що зменшить майже на 100 відсотків споживання газу. "Це буде не лише технічна революція, а і політична позиція, яка забезпечить національну безпеку нашої держави", - пояснив Перший віце-прем’єр-міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Anton UA 614ffd10, Молчаливый Боб, Джамал, Жора Веточкин, Саша Крест, каратель рабовладелец, Regular Show, Zu Docs, Konstantin Pelagin, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Clyde, Дегтярева Людмила, Николай Водяной
 Всего на сайте: 31 писатель
 
 
 
 
 
 вверх