EN|RU|UK
 Форум Украины(618368)
  73  1
Тему создал: Майка

Уряд високо цінує внесок міліціонерів у справу охорони правопорядку

Уряд Юлії Тимошенко високо цінує особистий внесок кожного працівника органів внутрішніх справ у справі охорони правопорядку та захисту прав і свобод громадян.

"Переконана, що під час вирішення поставлених завдань ви і надалі вірно слугуватимете українському народові, завжди будете надавати підтримку та захищати наших громадян",- таку впевненість Юлія Тимошенко висловила в привітанні працівникам та ветеранам внутрішніх справ з нагоди Дня міліції.

У привітанні Юлія Тимошенко зазначає, що "працівники органів внутрішніх справ гідно виконують свій службовий обов’язок, протидіючи злочинним посяганням, щоденно оберігаючи життя і спокій наших громадян, продовжуючи героїчні здобутки старших поколінь, проявляючи справжню мужність, високий професіоналізм та відданість справі".

Прем’єр висловила глибоку вдячність працівникам та ветеранам міліції за чесну та самовіддану службу заради процвітання рідної України, а також побажала наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку служіння Вітчизні.

Як відомо, День міліції відзначається щороку 20 грудня. Саме цього дня у 1990 році Верховна Рада ухвалила Закон "Про міліцію".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Сын Расеи, Irada, 1BetarD, Tatyana Pomolova, I Ka 538a282a, Michail Postolaki 6064df17, Senator S 01a656ec, Milen Gavrilec, Neutral13, Саша Саша Саша, vivv555777, vassa0103, Dnipro 75ed19bb, Maxim Ak-Murza, shokolad
 Всего на сайте: 40 писателей
 
 
 
 
 
 вверх