EN|RU|UK
 Форум Украины(618567)
  65  1
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко - лідер рейтингу впливовості-2009

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко очолила рейтинг "200 найвпливовіших українців", складений журналом "Фокус".

"Другий раз поспіль Юлія Тимошенко стає лідером рейтингу впливовості за підсумками року, але ще ніколи в неї не було настільки складного періоду. Рішення увійти в передвиборну кампанію на позиції Прем'єр-міністра було ризикованим: країна і світ зіткнулися з економічною кризою, що загрожувало непередбачуваними наслідками", - пише видання.

Важливими факторами, які обумовили перше місце Юлії Тимошенко у рейтингу найвпливовіших українців, "Фокус" називає домовленість з Міжнародним валютним фондом про виділення Україні 16,4 мільярдів доларів і усунення посередників зі схем поставок російського газу.

Констатуючи наявність напружених відносин всередині українського політикуму, видання відзначає, що станом на сьогодні Юлія Тимошенко залишилася абсолютно одна в протистоянні з "командою підтримки" Віктора Януковича.

Сама ж Юлія Тимошенко каже, що зараз в Україні склався непростий політичний фон. "З 18 кандидатів у Президенти я - одна, а всі інші - з іншого боку, тому що там один реальний кандидат, а все інше – це група підтримки, яка міцно тримає його як свого лідера", - каже вона.

У таких несприятливих умовах Прем'єр-міністр змогла домогтися помітних перемог: у січні вона домовилася з Росією про виведення компанії "Росукренерго" зі схем газових розрахунків. Експерти також визнають, що Юлії Тимошенко вдалося побудувати дружні та конструктивні відносини з Росією на основі захисту національних інтересів України.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Доброгодня, Ali Hasan
 Всего на сайте: 11 писателей
 
 
 
 
 
 вверх