EN|RU|UK
 Форум Украины(630119)
  63  1
Тему создал: Майка

Проєвропейський підхід Юлії Тимошенко отримав "п’ятірку"

Колишній співдоповідач Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи щодо України, позаштатний радник Юлії Тимошенко Ханне Северинсен дуже позитивно оцінює діяльність нинішнього Прем’єр-міністра України.

"Час від часу я з нею зустрічаюся, щоб "продовжити" роботу співдоповідача Ради Європи. Я надаю консультації щодо питань про вибори, демократію та конституційні зміни. Я дуже задоволена її проєвропейським підходом. Я думаю, що Юлія Тимошенко зрозуміла, що для того, що б наблизитися до ЄС, треба проводити реформи", - заявила Ханне Северинсен в інтерв’ю радіо "Свобода".

За її словами, дуже важливим є факт наявності в передвиборчій програмі кандидата в Президенти Юлії Тимошенко пункту про європейську інтеграцію України.

Крім того, Ханне Северинсен зазначила, що платформа партії "Батьківщина", яка є асоційованим членом Європейської народної партії, повністю збігається з платформою європейських правих сил. "Із роботи в Раді Європи я знаю, що багато українських партій приєдналися до цієї політичної сили", - додала вона.

Як відомо, в своїй передвиборчій програмі "Україна переможе. Україна – це ти" Юлія Тимошенко зазначає, що Україна обов’язково стане членом Європейського Союзу.

"Я вірю, що ми спроможні піднятися на рівень європейських стандартів у питаннях демократії, прав людини, умов життя, політичної культури. І коли ми побудуємо Європу в Україні, Україна стане членом Європейського Союзу", - йдеться в документі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Иванко, росися вперде d82e7584, Антіп Тіп, Frol Fedoroff, Елена Карпенко f98c030d, Саша Крест, Semen Semenich, Phoenix Humorous, Yury UK, Ksenia VB, Petr Grishkan, Alex Dolin 5390fec5, Светлана Т., valentyna 7f6f0f14, Galicja, MyronMaG mm, Саша777, НБ, Dmitry Yermak, юра волошин, злой крот, Alex Pushkash, Mikola Tishkivskiy, Володимир Волошин 55d42e7b, Lvbnhj, Андрей Шевченко 73396fdd, Yuriy Smith, Hobo, neko2013, Gaydamaka Kozak, Саша Музыка, Адвокатик, Kirim Ukrainali, Алла Новосад 5b57f84f, хочется сказать, mrSmith, Fobos, Slv, Stuart Pearce, igezo, Сергій Гранін
 Всего на сайте: 152 писателя

вверх