EN|RU|UK
 Форум Украины(624869)
  104  1
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко: Янукович пообіцяв Ющенку посаду Прем’єра

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що кандидати в Президенти Віктор Ющенко і Віктор Янукович домовилися, що у разі перемоги останнього на виборах глави держави Віктора Ющенка буде призначено на посаду Прем’єр-міністра України.

"Янукович пообіцяв Віктору Андрійовичу посаду Прем’єр-міністра після своєї перемоги. А Президент України прямою наводкою мочить по мені. Ну треба ж якось заслуговувати таку величезну нагороду!", - сказала Юлія Тимошенко під час спілкування з територіальною громадою Бобровицького району Чернігівської області.

За словами Юлії Тимошенко доказом такої домовленості є те, що Віктор Янукович під час відвідування батьківщини Віктора Ющенка пообіцяв, що у разі його перемоги Прем’єр-міністром стане той кандидат, який посяде третє або четверте місце на виборах, а, з іншого боку, чинний Президент України Віктор Ющенко також пообіцяв, що після лютого в країні буде "справжній український Прем’єр-міністр".

"Вони ще не знають, Ющенко посяде третє чи четверте місце – коливаються. Але ці всі об'єднання і консолідації нічим їм не допоможуть, тому що вони роблять неправедну справу по відношенню до країни, до кожного з вас", – сказала глава уряду, звертаючись до громадян.

На думку Юлії Тимошенко, зараз в Україні застосовується велика політична технологія. "Якщо балотуються 18 кандидатів в Президенти, зрозуміло, що ніхто з них не бачить там своєї перемоги. Ці кандидати в Президенти - проти одного кандидата, і це є велика технологія, яка і передбачає, що вони всі наваляться всією своєю штучно створеною кандидатською командою, приведуть Януковича, він їх потім розставить по посадах", - пояснила вона.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Сергей Коваленко 9044b06d, Вовец Путлер-Капут 60b080be, sulima ivan, John Observer, Батько Махно dd05eddf, Alina Sadovska, Saw Ewas 1a26b1e6, Bogdan_, Слава Украине 706c8f12, Nel Castro, Татишо, Yuriy Yurieff, Garsia UA, Jimmy Hill, Colt, Cтарий Кінь, Иванко, Urs, Ora Sto, Владимир Шатохин e8180b8c, Йозеф Швейк, Ars UA, Борис Павлов
 Всего на сайте: 76 писателей
 
 
 
 
 
 вверх