EN|RU|UK
 Форум Украины(619272)
  101  1
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко задоволена своїм номером у бюлетені

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко задоволена своїм номером у виборчому бюлетені для голосування на виборах Президента 2010 року.

"Оспарювати це рішення ми не будемо. Я думаю, що це буде сильна цифра", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам у Бобровиці Чернігівської області.

"Просто треба мати великий дух, велике натхнення і робити так, щоб добро перемагало зло. Це саме головне. Тому що, по суті, ця боротьба, яка відбувається, – це боротьба добра і зла. Я думаю, що на цей раз добро остаточно переможе, переможе в Україні", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Як відомо, Центральна виборча комісія 15 грудня затвердила форму та текст виборчого бюлетеня. Згідно з рішенням Центрвиборчкому, прізвище кандидата в Президенти Юлії Тимошенко у виборчому бюлетені знаходитиметься під N13.

У виборчому бюлетені для голосування на виборах Президента України 17 січня 2010 року прізвища кандидатів у Президенти будуть розташовані в алфавітному порядку.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
des_104, Виамин Павловский, Игорь Шульга 6b022286, Геракл Платонович, ss ss a09fcf0e, Kirim Ukrainali, kuba, Irada, Ingwar Zed, Volodja2911, Ольга Тарасенко 65b5f279, Алексей Носов d8330900, Семен Аверченко, олег нагибайло, Fobos, Володимир Горбатько, Chanel 3256, Волинський Руслан, secret secret_too, Сергей Иванофф, Ali Hasan, ВКЛ_это_мы_01, NELSON, Владік, legionary, Планета Земля-Рай, Енот 84dd4c12, Arkady Korshun, Cтарий Кінь, I Ka 538a282a, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, Vlad Dyvin, вася п, Kris Sczepan, Светлана Бессарабова, Stuart Pearce, Lizaveta Nemala, Otec Pigidiy, 1970-kva, Андрей Андреевич 13318b6a, Natalia Mangion, Ivan Pidbujpata, счастливый даунбасенок, 5 копійок, Oleg Hardin b651765a, Ковтун Ярослав, Виктор Новиков 33f4e42d, IgorYakovlevich, Alex_Dimitrov, Maks Kolorto, Helg1961, Vytautas, Lanigram, Supple Vine, Eldar
 Всего на сайте: 168 писателей

вверх