EN|RU|UK
 Форум Украины(630214)
  60  1
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко не пустить на дільниці виборців-"туристів"

Фракція БЮТ у Верховній Раді боротиметься за внесення змін до виборчого законодавства, які мають на меті не допустити фальсифікацій результатів на виборах Президента. Згідно з цими змінами громадянин зможе отримати виборчий бюлетень на основі включення особи до Державного реєстру виборців і підтвердження місця її проживання і, таким чином, голосуватиме лише один раз і лише на одній виборчій дільниці.

"Головне, за що ми боремося, - щоб не можна було фальсифікувати вибори", - заявила Юлія Тимошенко сьогодні в Бобровиці Чернігівської області.

Прем’єр піддала критиці зміни до виборчого законодавства, запропоновані Партією регіонів. "Партія регіонів протягнула право через цей Закон реєструвати людей, які приходять на дільницю в день виборів і які ніде не зареєстровані. Вони (представники Партії регіонів) сподіваються на те, що вони знову зможуть організовувати "туристів" по всій країні в автобусах, які будуть приїжджати і приходити на дільниці, і за цим Законом їм треба видати бюлетені. На це вони розраховують", - пояснила Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що на попередніх виборах Президента, у 2004 році, Віктор Янукович та тодішній голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов здійснили масштабну фальсифікацію результатів голосування, що пізніше було доведено в судовому порядку.

"На цих виборах, в 2010 році, у нього цей трюк не пройде, тому що ми звернулися до ОБСЄ, до всіх організацій, які можуть дати міжнародних спостерігачів. І ми не дозволимо йому, прикриваючись фальшивими рейтингами, які абсолютно не підтверджуються, не дозволимо йому фальсифікувати вибори. Я думаю, що наша команда буде достатньо сильно захищати дільниці", - заявила Юлія Тимошенко.

Як відомо, фракція БЮТ у Верховній Раді вимагає від керівництва парламенту вже сьогодні розглянути законопроект про вибори Президента, який унеможливлює фальсифікації. "Якщо нам сьогодні не вдасться домогтися розгляду цього проекту Закону, то ми будемо наполягати на цьому завтра зранку чи у вівторок наступного пленарного тижня. Але цей Закон треба приймати, тим більше, що він узгоджений з коаліцією", - заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожемякін.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Anderer, Elvis P, ShepelTatiana, ЮРИЙ РУСИЧ, Otec Pigidiy, Гыг с Вами, Gabriel Monte, амфаш, Враг рода человеческого 666, Bodalux, 5 копійок, Bob2, Yuriy Yurieff, стальной гигант, Влад Синкевич, 133133, Cтарий Кінь, Rostyslav Komarnytsky, Алексей Носов d8330900, Ольга Мартынюк b6557456, sigsauer, Ярослав Михайлович 1d510d26, Иллария Соняшникова, одессит2010, Alexander Kravchenko, Alexei Skibo, Nikol Pricol, Ils ne passeront pas, Sharl, укропбандерівець, Василий Васильев 79630a4d, Йозеф Швейк, Ім'я Прізвище 1dc03859, Juli Schubs, Molli, вася п, Bander_UA 1d21dedd, Сергей Канев ba5ea4a8, Igor Strl, Alexander Cherepchenko, Лесли, Гарик Не инженер c161d501, Саша Саша Саша, JleXa BaCuJl6eB, Аль Капучіно, Maxim Ak-Murza, Baks13, smith & wesson, Владимир Шатохин b454a88f, Леня Фишер, Ярослав Соколов, Женя-Женя, Serg 1969 Stalker, Лео Кот, Роман Іванович, impostare, Микола Погорєлов, почему, Tamara Smelya, Бафомет Люциферович, Вольный ветер
 Всего на сайте: 195 писателей
 
 
 
 
 
 вверх