EN|RU|UK
 Форум Украины(618796)
  119  1
Тему создал: Майка

БЮТ наразі не ініціюватиме зміну голови НБУ

Блок Юлії Тимошенко до президентських виборів не ініціюватиме зміну керівництва Національного банку України.

"Сьогодні виконується п’ять років, коли закінчується строк повноважень голови Нацбанку. Це квота Президента, і він би мав внести нову кандидатуру, але в умовах виборчої боротьби він цього робити не буде, тобто ніхто змінювати Стельмаха не буде на цьому етапі, а після перемоги Тимошенко на виборах Президента ми у березні спільно з нашими колегами у Верховній Раді призначимо фахового керівника НБУ", - заявив сьогодні перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожемякін.

Як відомо, сама Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що Національний банк України має очолити сильний, професійний і чесний керівник. "Національному банку України потрібне нове сильне, чесне і професійне керівництво", - зазначає вона.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Евгений Иванюшин, Олег Курков, Gabriel Monte, trolik, Зоря Одесса, Sophia-Maria Duglass, Саша Крест, RussianChuckcha, молодой рабочий, а ес c5e83b5a, Lvbnhj, сепаратизму смерть, Паравоз, буков, Baden, Toshno Newapkokrad, не олигарх, ibpf, sulima ivan, Георгий Юрьевич, Василий Москаленко, des_104, Serega 62, Oles Ivanov, Яков1, Eugeniusz 1, Злий Грицько, Ivan Bogun 12bf0e40, Александр Маргадон, кацахол, Алексей Иванович 353f574d, myroslav makar, Степан Булыга
 Всего на сайте: 99 писателей
 
 
 
 
 
 вверх