EN|RU|UK
 Форум Украины(624053)
  371  1
Тему создал:

Невже "пахану" з Умані Богомазу О., замало смерті моєї матері?

І Д К Р И Т И Й Л И С Т
Мир Вам!
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
Ющенко Віктору Андрійовичу
ПРЕМ’ЄР МІНІСТРУ УКРАЇНИ
Тимошенко Юлії Володимирівні
ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Литвин Володимиру Михайловичу
ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ
Медведько Олександру Івановичу
МІНІСТРУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Луценко Юрію Віталійовичу
УПОВНОВАЖЕНОМУ ІЗ ПРАВ ЛЮДИНИ
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Карпачовій Ніні Іванівні
ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
Домбровському Олександру Георгійовичу,
ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Заболотному Григорію Михайловичу
Драган Олександра Григоровича,
редактора газети «Слово Боже – УПЦ»,
село Флорине, Бершадський район, Вінницька область

КОПІЯ; Рада національної безпеки і оборони, Служба Безпеки України, Вінницька обласна прокуратура, Вінницька облдержадміні-страція, УМВС України у Вінницькій області, Бершадська райдержадміністрація. Політичні партії; Народний рух України, Громадянська партія «ПОРА », УРП «Собор», «Європейська партія України». Вінницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів, Вінницьке регіональне відділення «Партії регіонів», Крайова організація Народно Демократичної партії України, Обласна організація Соціалістичної партії України, обласна партія Українська Національна Асамблея, Вінницька обласна Соціал Демократична партія України (об’єднана»), Обласна організація Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Громада». Редакції газет «Голос України», «Урядовий кур’єр», «Вінниччина», «Правда України», «Сільські вісті», «24 години», «2000», «Думай», «Київський вісник», «За Українську Україну», «Комуніст», «Товариш», «Вечерние Вести»; «Газета по-українськи», «33 канал», «Нова Вінницька газета». Інформаційні агентства «Інтерфакс – Україна», «Укрінформ», «Уніан», «Служба Бі-Бі-Сі», радіо «Свобода», радіо «Ера» Телеканали УТ -1, «1+1», Інтер, ICTV. Правозахисні організації; «Міжнародна Ліга захисту прав громадян Украї-ни»,«Українська Гельсінська Спілка з прав людини», Вінницька правозахисна група; Харківська правозахисна група;«Донецька правозахисна група»; Подільський Центр Прав людини; Міжнародна громадська організація "Центр захисту прав людини та сприяння розвитку демократії; Міжнародне товариство прав людини - Українська секція;ОБСЄ «Розвиток громадянського суспільства в Україні»; Громадська організація «За професійну допомогу» Альянс професійної підтримки громадських ініціатив – ІАРS; Академія Української преси; Центр соціально-економічних досліджень «Діаматік»;БО «Фундація соціально -правового захисту населення «Чинність закону»; Міжнародний комітет захисту прав людини, Представництво Європейської комісії в Україні, Менеджер проекту «Європейська ініціатива за демократію та права людини»; Центр Стратегічних Досліджень; міжнародний Фонд «Євразія»; Українсько-Американське Бюро захисту прав людини; Всеукраїнський благодійний фонд «Правова ініціатива»; Громадська організація «Фундація прав людини».

«Благословен Бог и Отец Господа нашего Иисуса Христа, Отец милосердия и Бог всякого утешения, утешающий нас во всякой скорби нашей, чтобы и мы могли утешать находящихся во всякой скорби тем утешением, которым Бог утешает нас самих!»
Вельмишановні керівники нашої держави, області та усі хто вірує в Бога!
Третього листопада у Бершадській райлікарні померла моя мати,тружениця, ластівка, «Ветеран праці» Драган Ніна Мойсеївна. Словами не передати і не описати, як мені боляче усвідомлювати, що більше не побачу свою

2.
рідну неньку. Я розумію, що лікарі зробили усе, аби її врятувати. Я теж вдячний бершадським лікарям за врятоване своє життя, бо у січні зі мною стався гострий інфаркт міокарду.
Коли мені повідомили про смерть рідної матусі, то я негайно поїхав у лікарню до реанімаційного відділення. Коли зайшов у середину, то моя мати лежала на коридорі. Я став плакати, обнімати бездиханне тіло матері. Вона була іще тепла. Через 15 хвилин її на ношах винесли до моргу. Коли її на великій швидкості везли на каталці, то я йшов слідом і плакав. Коли її занесли до моргу, і поклали на стіл, то у неї теліпалися у різні сторону руки. Господи невже так можна чинити із щойно померлою людиною? Адже на скільки я знаю, що після смерті її потрібно хоча б дві години потримати у приміщенні. А то виходить, що не встигла душечка відійти від тіла, а її уже потаскали до моргу. Не по християнки це. Моя мати 38 років пропрацювала у лікарні. І коли її 31 жовтня поклали до лікарні, то вона дуже просила лікуючого лікаря, аби її перевели до реанімації і лікували як інфаркт. Однак її ніхто не слухав. І коли її 3 листопада стало зле її все ж таки перевели до реанімацї. Однак було пізно. Упокой Господи душу новопреставленної раби Божої Ніни, і прости їй всі гріхи свідомі і не свідомі. Амінь!
Зараз я хочу розповісти хто довів її до смерті. Це є «пахан» Уманського злочинного угруповування, який незаконно обіймає посаду голови Яланецької сільської ради Богомаз О., Про те, що він є «паханом» він мені відкрито заявив 4 березня. А уже 19 жовтня він мені сказав, що є коронованим «Вором в законе». І як доказ, обіцяв показати мені золоту корону злодія. І я йому вірю. Так ось, моя мати Драган Ніна Мойсеївна 30 жовтня пішла по справам до сільської ради. Сільський голова Богомаз О., почав її обзивати, мерзити усілякими словами, мовляв ти у мене тут ніхто і таке інше. Вона дуже розхви-лювалась і її стало зле. Усю ніч я мамі робив уколи. Однак уже в суботу 31 жовтня під вечір її стало зле, і я її відвіз до лікарні. Третього листопада моєї неньки не стало. Я не знаю що мені робити далі. Маючи покровителів у суді та прокуратурі, Богомаз О., зловживаючи своїм службовим становищем став на шлях багаторазової підробки документів. Разом із головою Бершадської райдержадміністрації Шульц С., він із 2006 року не хоче для потреб редакції газети «Слово Боже – УПЦ» виділити земельну ділянку. По моїм заявам приїжджають різні комісії. Однак їх Богомаз О., водить у кафе «Золота фортуна» і влаштовує п’янки. Я не знаю, що я таке поганого зробив Шульц С., що вона так разом із Богомазом О., наді мною іздіваються? Вони хтять моєї смерті. Коли у Бершаді виходила газета «Бершадська пора» у якій друкувались критичні матеріали стосовно Шульц С., то я став на її захист надрукувавши у райгазеті матеріал «Дозвольте не погодитись». Оце вона мені так віддячила. Своїми діями місцева влада довела мене до інвалідності; я переніс гострий інфаркт міокарда. Також лікарі у мене виявили гіпертрофію серця, цукровий діабет, цироз печінки та гіпертонію третього ступеня.
Нині після смерті матусі, я 26 листопада звернувся до голови Яланецької сільської ради Богомаза О., з проханням видати Довідку у якій засвідчити, що на момент її смерті я із нею вів спільне господарство і проживав разом. Однак він відмовився видати таку довідку. Іншими словами голова Богомаз О., відчуваючи безкарність та вседозволеність продовжує знущатись над моєю душею. Йому смерті моєї мами замало. Він мені сказав, що Бог мене покарав забравши мати. У нього не має нічого святого. Нічого мої сльози на землю не упадуть.
Люди добрі! Ради усього святого стоячи на колінах, благаю Вас пришліть із Киева комісію, і я надам усі необхідні документи. Також я хочу зробити заяву, що можливо відносно мене може бути сфабрикована моя смерть. Вони тут запросто можуть мене відвезти до лісу і повішати сфабрикувавши справу так, що буцім-то я сам наклав на себе руки. До моєї смерті може бути причетний лише Богомаз О., та його уманські братки.
З повагою; репресований і проіздійований Бершадською
райдержадміністрацією та «паханом» Уманського злочинного
угруповування Богомазом О.,
редактор газети «Слово Боже – УПЦ»

=ДРАГАН О.Г.=
26 листопада 2009 року.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
I Ka 538a282a, borodas, Протоирей Филармонов, Baks13, cloud2009 26ea8082, Stephan Bil, Vladimir Kalashnikov, Vsevolod Marchenko, Андрей Мудрый, Sophia-Maria Duglass, Салах ад-Дин, Виамин Павловский, Саша 65b55f7f, Ned Stark, Андрей Шевченко 73396fdd, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, ODNAKO, Port Royal, blog, Ksenia VB, senia, хочется сказать, Salisbury, Саша Крест, Сантьяго, левочкин, Юрий Орлов 82996db3, Сергей Успеньев, Roman I 19915c5b, Who is Who, Берлага Дрейфус, Луиза Тумбочкина, Denis L, Juli Schubs, Константин 1041a131, Саша Музыка, Lvbnhj, Лера Ларченко, Gerri Philantrop, злой крот
 Всего на сайте: 125 писателей

вверх