EN|RU|UK
 Форум Украины(636472)
  145  2
Тему создал: Майка

Справжнє серце, яке любить Україну, завжди буде Україні служити

В ефірі Першого національного телеканалу було продемонстровано другий агітаційний фільм на підтримку кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

Фільм побудований на подіях, які стали переломними для історії України. У фільмі, зокрема, було використано матеріали, що нагадують, як проходила акція "Україна без Кучми" та "помаранчева революція". Безпосереднім учасником цих подій була сьогоднішній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Основою фільму-агітації став з’їзд Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", який проходив 28 жовтня 2009 року в Києві на Майдані Незалежності. Саме на Майдані за одностайною підтримкою учасників з'їзду відбулося висування Юлії Тимошенко кандидатом в Президенти на виборах 17 січня 2010 рокую.

"Україна – рівна серед рівних. Вона сильна серед сильних. Я ніколи не дам ні принизити, ні доторкнутися до національних інтересів. Справжнє серце, яке любить Україну, завжди буде Україні служити", - заявила Юлія Тимошенко, виступаючі на Майдані.

Лідер "Батьківщини" нагадала, як на посаді Віце-прем'єр-міністра України в 1999 році її довелося позбавити "українських кланових толстосумів всього, що вони нечесно заробляли в Україні і викласти це шахтарям, атомникам, енергетикам, всім тим, хто сидів, по суті, без заробітної плати і без надій". "Декілька родин в країні набувало всю власність за мільярди і починало непогано жити. Вони мені не пробачили це і ніколи не пробачать", - додала вона.

Юлія Тимошенко підкреслила, що будуватиме свою політику задля захисту громадян від чиновників та бюрократії. "Я знаю, як з мене вимагали хабарі і як мене примушували служити бюрократії. Я проходила все абсолютно самотужки і знаю, як будувати сьогодні свою маленьку справу. Тому я кожен день буду захищати вас від тих чиновників і бюрократів, які і сьогодні не дають нормальному бізнесу підняти голову", - пообіцяла кандидат в Президенти.

Лідер "Батьківщини" вважає, що зараз Україна стоїть перед загрозою реваншу тих сил, які були відсунуті від влади в 2004 році після "помаранчевої революції". "З чим ми боролися в 2004 році? Проти чого ми повстали? Не було в країні справедливості, не було в країні чесності по відношенню до кожної людини. Нам не подобалося з вами, що 175 тисяч підприємств було просто привласнено, привласнено і розтрощено. І це все було захлинуто небаченою корупцією. Нам не подобалося кланова країна, яка належала декільком нечесно заможнім людям і ми хотіли побачити іншу державу. Сьогодні стара команда, яку ми прибрали від влади в 2004 році, мріє повернутися назад, мріє взяти реванш. З початку 2005 року здавався газовий сектор України, знову повернулися до нечесних оборудок з майном, знову лунали корупційні скандали. Ми побачили, що саме в 2007 році ця стара команда, на жаль, з новим лідером прибрала до рук шельф Чорного моря, де є стратегічні запаси України газу і нафти, де лежить наша справжня енергетична незалежність", - пояснила вона.

"Країні потрібна диктатура закону, диктатура порядку, диктатура тих правил, які базуються на справжніх Божих заповідях. Ми повернемо порядок у владу. Україно, рідна Україно! Гордо підніми голову, розправ плечі і перемагай!", - закликала Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх