EN|RU|UK
 Форум Украины(618788)
  99  1
Тему создал: Майка

Радіохірургія отримала додаткові 60 млн. гривень

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів "Про використання у 2009 році коштів стабілізаційного фонду на завершення будівництва Всеукраїнського центру радіохірургії" від 25 листопада 2009 року.

Згідно тексту документу, за рахунок нерозподілених коштів стабілізаційного фонду збільшено на 60,31 млн. грн. видатки для завершення будівництва Всеукраїнського центру радіохірургії у складі клінічної лікарні "Феофанія".

Уряд зобов'язав Міністерство фінансів забезпечити здійснення цих видатків, а Державне казначейство – перерахувати кошти до погодження перерозподілу фінансових ресурсів стабілізаційного фонду з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

Кабінет Міністрів також доручив Міністерству охорони здоров'я погодити перерозподіл коштів стабілізаційного фонду з парламентськими комітетами.

Як відомо, під час відвідування Всеукраїнського центру радіохірургії у вересні цього року Юлія Тимошенко заявила, що уряд поетапно профінансує завершення його будівництва для введення в експлуатацію наприкінці 2009 року. "Враховуючи, що з необхідних (для завершення будівництва) 135 млн. грн. закупівля обладнання коштує 60 млн. грн.., а обладнання може трішки зачекати, то, я думаю, що на першому етапі це може бути близько 70 млн. грн.", - сказала Прем’єр.

Всеукраїнський центр радіохірургії є одним з двох лікувальних закладів, які будуються в Києві і в яких планується застосовувати ПЕТ-технології для раннього виявлення онкологічних захворювань. ПЕТ-технології (позитронно-емісійна томографія) є перспективними медичними напрямами, які останнім часом найактивніше застосовується в світі при лікуванні онкологічних захворювань.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх