EN|RU|UK
 Форум Украины(629433)
  106  3
Тему создал: ...

ТИМОШЕНКО ВЖЕ СКАРЖИТЬСЯ, ЩО ЇЇ НЕ ПУСКАЮТЬ В ТЕЛЕВІЗОР

ТИМОШЕНКО ВЖЕ СКАРЖИТЬСЯ, ЩО ЇЇ НЕ ПУСКАЮТЬ В ТЕЛЕВІЗОР
Понеділок, 14 грудня 2009, 17:48
Прем'єр Юлія Тимошенко закликає українців не голосувати проти всіх, а визначитися з гідним кандидатом у президенти.
Про це вона сказала на зустрічі з мешканцями Васильківського району Київської області, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.
Тимошенко зазначила, що після 2004 року багато людей розчарувалися, і зараз вони можуть або не піти на вибори, або голосувати проти всіх.
"Ніхто не знав, що нас так оптом здадуть, ніхто не міг на це розраховувати. І тому сьогодні складна ситуація, тому що якщо людина не йде на вибори або якщо вона йде і голосує проти всіх, то це те, що їм потрібно" , - сказала Тимошенко.
"Вони навіть свого кандидата виставили, і прізвище йому змінили - Противсіх... Вони цю нішу створили для того, щоб люди, які розчарувалися, знали, куди піти і де поставити галочку", - додала вона.
Тимошенко зазначила, що сьогодні не має можливості через ЗМІ, в першу чергу, телебачення, донести свою позицію до українців.
"Я, безумовно, через усі ЗМІ дійти до вас не можу. Вони мене там раз на три місяці на ток-шоу випускають, обставивши своїми гончими так, що я там слова сказати не можу. А новини йдуть таким чином, що там не можна розібратися, хто правий, хто винен - і всі в одні ворота грають", - сказала Тимошенко.
Прем'єр підкреслила, що є два реальних кандидати в президенти - вона сама і кандидат із "протилежного табору", лідер Партії регіонів Віктор Янукович, а всі інші - "технічні кандидати" її опонента.
"Якщо ви побачите 18 кандидатів у президенти... Ви ж бачите, що я одна - всі інші з іншого боку. Один реальний кандидат, а всі інші - це група підтримки, яка міцно тримає його, як свого лідера", - сказала вона.
Від УП: У п'ятницю, 11 грудня, у прямому ефірі Першого Національного Тимошенко провела брифінг, на якому повідомила про рішення УЄФА з приводу України.
У четвер, 10 грудня, Тимошенко була гостем політичного ток-шоу на ТРК "Україна", в якому вона годину спілкувалася з гостями студії. Формат передачі не передбачає наявності опонентів.
У понеділок, 7 грудня, Тимошенко в прямому ефірі Першого національного проводила урочисті збори з нагоди дня місцевого самоврядування.
Перед цим у п'ятницю, 4 грудня, Тимошенко була присутня в ефірі телеканалу "Інтер" у передачі Євгена Кисельова "Велика політика".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Vlad Dyvin, тютя тютькин 0e0cff03, SergTranscarpathian, Alexey Chernyavsky, слава загоровский, Понтий Пилат, Женька Женькович, Антипа Пилигримов, Gabriel Monte, Alex Yustasu, octr9k, Гыг с Вами, Андрій Шаман, ВКЛ_это_мы_01, Semen Semenich, Африкан_Свиридович, Veyshnor Rolf, Vitaly Ytsuken, aquarius580 ., Алекс Фибер, Євген Островський, Влад Михайлович 56b551ad, курвиметр, Nikol Pricol, sulima ivan, буков, Fleuves sanglantes, Борис Зет, Великая Исландия, La Figa56 ab2ed38e, rando, росися вперде d82e7584, Лариса fb3d953c, Лера Ларченко, Ruslan Tkachenko, МГМ, Юрий Касьянов 95db2e42, South-East, Васильев Андрей, Anatoliy Buchenko, гонта коваль, Stuart Pearce, малыш Бакинский, Андрей Шевченко 73396fdd, Олег Хардин, Константин Гризодубо, kuba, Чинганчгук, виталий луцюк 030674cb, экзорцист, Андрій Жагун, Aлександр Alexsis, Игорь Хирскл, Алла Новосад 5b57f84f, Акинар Дортуар 544ccd43, Україна ЮА, Берлага Дрейфус, Олег Хмара b07bd21f, Pavlo Dudra, Олександр Клименко 0582b445, Владислав 1, Феодор Сердюк, Олег Киев b1ab19f2, Olga A 6130c05e
 Всего на сайте: 217 писателей
 
 
 
 
 
 вверх