EN|RU|UK
 Форум Украины(636472)
  126  1
Тему создал:

Партія регіонів синхронізувалася з Президентом

Уряд заявляє про те, що намагання Партії регіонів і команди Президента відправити у відставку Міністра внутрішніх справ є політичними спекуляціями з метою фальсифікації президентських виборів.

"Безумовно, сьогодні ми бачимо політичні спекуляції Партії регіонів навколо Міністра внутрішніх справ, і ми з величезним сумом констатуємо, що вони повністю синхронізуються з діями Секретаріату Президента і самого Президента… І коли штаб Партії регіонів приймає рішення для відкриття шляху з фальсифікації виборів, для чого треба зняти Міністра внутрішніх справ, то, на жаль, Президент повністю відпрацьовує задачі Партії регіонів, проводить незрозумілі закриті засідання і публічну агітацію за зняття голови МВС", - заявив сьогодні у парламенті Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

Він здивований тим, що "Президент закликав навіть фракцію Комуністичної партії України проголосувати за відставку Юрія Луценка".

Олександр Турчинов впевнений, що "це не більше, ніж політичні спекуляції навколо Міністра внутрішніх справ".

"Ми вважаємо, що будь-які спроби об'єднання зусиль Партії регіонів і Ющенка у цьому напрямку є банальною спробою дестабілізувати ситуацію у підготовці до виборів і забезпечити собі можливість для фальсифікації результатів", - резюмував він.

Як відомо, Президент Віктор Ющенко раніше закликав парламент підтримати відставку Юрія Луценка з посади Міністра внутрішніх справ після інциденту, який стався між ними 9 грудня. Тоді Президент звинуватив керівників правоохоронних органів, у тому числі Юрія Луценка - в корупційній діяльності, у відповідь на що голова МВС покинув нараду, а після заявив, що ставить крапку у стосунках з Віктором Ющенком.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Сын Расеи, Kaba Mota, Странник Виртуальный, bogdan bogdan, alex lagun, Ivan Ivanov e578f49a, Max Tik, Ukrainec Viktor, legionary, НБ, hedonism bot, Alex Firman, Боцман, vera Rom, Ostap Veresay, Radoslav Sikorsky
 Всего на сайте: 51 писатель
 
 
 
 
 
 вверх