EN|RU|UK
 Форум Украины(619236)
  278  26
Тему создал:

Рашка заплатила Науру 50 міліонів доларів за визнання Абхазії і Південної Осетії

Визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії услід за Росією готова Республіка Науру - невелика острівна держава в Тихому океані, населення якого становить близько 14 тисяч людей. Про намір парламенту республіки розглянути це питання оголосив міністр закордонних справ, торгівлі та фінансів Науру Кірен Кеке, який відвідав днями Південну Осетію.


У Цхінвалі Кеке прибув з Москви, де обговорювалася можливість виділення Республіці Науру фінансової допомоги. Республіка просить у Росії близько 50 мільйонів доларів "на нагальні соціально-економічні проекти".

Готовність визнати суверенітет Абхазії та Південної Осетії Науру висловила ще на початку осені. Умовою республіка поставила "активну участь Росії в міжнародній конференції донорів Науру". У заході, який відбувся в середині листопада, дійсно взяв участь російський представник. А кілька тижнів тому міністр закордонних справ республіки прибув до Москви.

У Москві Кірен Кеке зустрічався з російським колегою Сергієм Лавровим. Повідомлення про цю зустріч, як відзначає видання, не потрапило в стрічки інформагентств і на стрічку новин сайту російського МЗС.

Абхазію і Південну Осетію крім Росії визнали тільки Нікарагуа і Венесуела. Про згоду Венесуели, нагадаємо, оголосив у вересні президент країни Уго Чавес, коли приїхав до Москви домовлятися про кредити і поставках зброї. При цьому в Москві завзято заперечують версії, згідно з яким міжнародне визнання Абхазії і Південної Осетії було "куплено".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх