EN|RU|UK
 Форум Украины(624041)
  73  1
Тему создал: 12

Уряд вимагає внесення "судових" і "грипозних" змін до бюджету

Уряд вимагає від Верховної Ради внести зміни до Державного бюджету на 2009 рік щодо фінансування українських судів.

"Йдеться про внесення змін до бюджету 2009 року щодо фінансування судової гілки влади, щоб вона не залежала від недофінансування і щоб бюджетний ресурс був покладений в основу фінансування судів, особливо в умовах президентської кампанії, коли навантаження на суди буде дуже високим", - сказав сьогодні у парламенті Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

Він закликав парламент ухвалити в цілому відповідний урядовий Закон.

Крім того, Олександр Турчинов зазначив, що уряд і надалі вимагатиме від Верховної Ради виділення необхідних коштів на реформування системи охорони здоров'я і підготовки до можливих другої і третьої хвиль епідемії грипу.

"Дуже важливо ухвалити зміни до бюджету-2009, які довго не може розглянути Верховна Рада. Йдеться про фінансування охорони здоров'я, і уряд звертається до Верховної Ради, що необхідно мінімум мільярд гривень для фінансування закупівлі технічного обладнання для міських і районних лікарень, а також для підняття зарплат лікарям, які працюють в умовах епідемії в інтенсивному темпі і потребують додаткового фінансування", - пояснив Олександр Турчинов.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Лилия Стацкая, Константин 1041a131, DI GI, vassa0103, Ming Uing b56f719d, Ali Hasan, Бяка, icecream 777551c8, З Україною в серці, 1BetarD, Алексей Носов d8330900, Andrey Sokolov d0d9f127, Сергей Гайджин, DamBuster82, НБ, Elena Italenna, Wevelsburg, Геннадій Бикодір adb80589
 Всего на сайте: 56 писателей
 
 
 
 
 
 вверх