EN|RU|UK
 Форум Украины(618158)
  97  1
Тему создал: 12

БЮТ вимагає звіту Генпрокурора

Народні депутати фракції Блоку Юлії Тимошенко вимагають звіту Генерального прокурора України Олександра Медведька про стан законності в державі та заходи щодо запобігання корупції у вищому керівництві Генеральної прокуратури України.

Проект відповідної постанови зареєстрували у Верховній Раді народні депутати Віктор Швець, Юрій Прокопчук та Ігор Савченко.

Як відомо, боротьба з корупцією є одним з основних пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів. За останній час уряд провів досить серйозну роботу, зокрема, при Кабміні створено посаду Уповноваженого з боротьби з корупцією, а також відповідну громадську раду.

У серпні 2009 року Кабміном було затверджено план подолання корупції, а також порядок антикорупційної експертизи актів, що їх приймає уряд.

Наразі у парламенті зареєстровано декілька антикорупційних законопроектів, зокрема, які стосуються внесення змін до законодавства про судоустрій, змін до Кримінально-процесуального кодексу, а також законопроект про створення Національного бюро розслідувань.

Кандидат на посаду Юлія Тимошенко у своїй передвиборчій програмі зазначає, що корупція – це "ракова пухлина сучасної України, яка несумісна з демократією". Вона впевнена, що покладе край "корупційному союзу влади та олігархії".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Saw Ewas 1a26b1e6, Вадимир Каракай, три - пятнадцать, ДМБ 1985, sulima ivan, vadyan, Иван Афанасьев, abacus sp, Карл Великий 9c46cd9e, HugeMug, Веселий сумчанин, Хавронников Степан
 Всего на сайте: 36 писателей
 
 
 
 
 
 вверх