EN|RU|UK
 Форум Украины(618782)
  99  1
Тему создал: Майка

Кабмін оприлюднить "чорні списки" корупціонерів

Кабінет Міністрів України визначив процедуру інформування громадськості про результати роботи у сфері протидії корупції Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, міністерств, державних органів та спеціальних підрозділів з боротьби з організованою злочинністю МВС, податкової міліції, СБУ та Військової служби правопорядку в Збройних Силах. Відповідну постанову від 8 грудня завізовано Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Згідно з текстом документу, наведені державні органи та уповноважені суб’єкти мають розміщувати на інформаційних стендах у приміщеннях, в яких здійснюється прийом громадян, на власних веб-сайтах та у засобах масової інформації відомості щодо посадових осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Крім того, громадськість має бути ознайомлена з нормативно-правовими актами з питань протидії корупції та роз’ясненнями до них, фактами викриття злочинів у сфері службової діяльності, у тому числі фактами притягнення посадових та юридичних осіб до відповідальності за вчинення таких злочинів і правопорушень.

Постановою визначено, що державні органи та уповноважені суб’єкти мають інформувати громадськість про результати роботи шляхом використання Інтернету та засобів масової інформації, проведення просвітницької роботи, зокрема, шляхом тематичних занять з питань протидії корупції, науково-методичних і науково-практичних конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, прес-конференцій та зустрічей з представниками ЗМІ.

Щороку не пізніше 10 лютого уповноважені суб’єкти мають оприлюднювати в друкованих засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на власних веб-сайтах інформацію про вжиті заходи щодо запобігання та протидії корупції і про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

У свою чергу, Урядовий уповноважений має щороку не пізніше 1 квітня оприлюднювати в друкованих засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на урядовому порталі звіт щодо боротьби з корупцією в Україні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Женя-Женя, SergTranscarpathian, Алексей Носов d8330900, vastness 615169c4, молодой рабочий, Bob2, Yuriy Yurieff, Ali Hasan, Саша Крест, David Vilson, Андрей Шевченко 73396fdd, Лев Львовский, Colt, Евгений Луганск, зеленка, Великая Исландия, Виамин Павловский, fresh guacamole, пачую кожнава, Олег Сербин 10d6f9ec, Вадим Андросов, Donald Tramp, V-roma, Garsia UA, paronorma, Wevelsburg, trawler_tug, одессит2010, Ф-1
 Всего на сайте: 87 писателей
 
 
 
 
 
 вверх