EN|RU|UK
 Форум Украины(624540)
  125  1
Тему создал: Майка

Тільки жінка зможе побудувати державу, якою ми будемо пишатися, - Анатолій Семинога

Народний депутат України, голова Київського осередку БЮТ провів зустріч з колективом трикотажної фабрики «Роза».

ЗАТ трикотажна фабрика «Роза» (фабрика ім. Рози Люксембург, Київ) є одним з провідних підприємств держави та найбільшим виробником трикотажних полотен в Україні. Заснована більше 80 років тому, фабрика завжди була флагманом як національного товаровиробництва, так і національно свідомого руху. Переважно жіночий колектив «Рози» має свої чіткі пріоритети бачення розвитку держави, міста, району, і ці пріоритети базуються на жіночій інтуїції, почуттях справедливості, відповідальності, сімейних цінностях.Зустріч відбулася у виробничому цеху підприємства, послухати народного депутата зібралося понад сто працівниць фабрики.

Анатолій Семинога у розмові торкнувся основних питань сьогоднішнього соціополітичного життя: криза, демографічні показники, проблеми виробничої галузі, корупція, виплати компенсацій Ощадбанку, політичне протистояння.

«Все, що спричинює політичну, економічну і моральну кризу можна вирішити, але тільки об’єднавши зусилля, разом. Проте, відомі лідери політичних сил та президент України вирішили обрати собі «ворогом №1» не наслідки фінансової кризи та наші проблеми, а Юлію Тимошенко. Єдину людину, яка увесь цей рік боролася зі світовою кризою». - зазначив народний де пут.

«Віктор Ющенко, вочевидь, не зрозумів для чого ми його обирали. Але очевидно, що не з метою його неробства, підримки опозиційних до Уряду політсил, ветування найбільш важливих для держави антикризових аконопроектів. І звичайно, не для того, щоб він винагороджував орденами тих бандитів, які фальшували вибори у 2004 році чи з отриманням посад дерибанили столичну землю та комунальну власність» - наголосив Семинога.

Голова столичного Блоку Юлії Тимошенко акцентував увагу зібрання на правильності вибору кандидата у президенти: «Якщо ми обираємо існуючий сьогодні союз Януковича-Ющенка, то опиняємося під владою жорстокості та корупції, нестриманої зовнішньої та внутрішньої політики, фактично без підтрики світової спільноти». Він закликав учасників розмови бути свідомими і прагматичними у своєму виборі, не піддаватися на політичні провокації та підкупи, думати про майбутнє держви і її подальший розвиток.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
1BetarD, Герхард, SergeLi, olele, Коновалов Александр, V-roma, Rostyslav Komarnytsky, 5 копійок, Лера Ларченко, seregaukraine, Сергей1500900, Алексей Носов d8330900, Elena Italenna, XXXD 67ce5722, Володимир Мик, Kenzo 065c7258, Yuriy Yurieff, _Дід_, З Україною в серці, East Clintwood, Dnipro 75ed19bb, Serega 62, Константин 1041a131, Roma fca25eee, дмитро кук, сябро, Ла-ла-ла-ла, mnatalia, Kris Sczepan, Дункан Маклауд c2e1e0cc, Paulo Kit, Михаил Мельник fdd7f247, initials 95f9530a, Алла Новосад 5b57f84f, Стрелок, V T 2fd9d4b9, zloy1111, Egor Elk, Ruslan Tkachenko, Константин Гризодубо, Eugeniusz 1, Tatyana Pomolova, НБ, Виктор Сокил
 Всего на сайте: 131 писатель
 
 
 
 
 
 вверх