EN|RU|UK
 Форум Украины(636245)
  125  1
Тему создал: Майка

Тільки жінка зможе побудувати державу, якою ми будемо пишатися, - Анатолій Семинога

Народний депутат України, голова Київського осередку БЮТ провів зустріч з колективом трикотажної фабрики «Роза».

ЗАТ трикотажна фабрика «Роза» (фабрика ім. Рози Люксембург, Київ) є одним з провідних підприємств держави та найбільшим виробником трикотажних полотен в Україні. Заснована більше 80 років тому, фабрика завжди була флагманом як національного товаровиробництва, так і національно свідомого руху. Переважно жіночий колектив «Рози» має свої чіткі пріоритети бачення розвитку держави, міста, району, і ці пріоритети базуються на жіночій інтуїції, почуттях справедливості, відповідальності, сімейних цінностях.Зустріч відбулася у виробничому цеху підприємства, послухати народного депутата зібралося понад сто працівниць фабрики.

Анатолій Семинога у розмові торкнувся основних питань сьогоднішнього соціополітичного життя: криза, демографічні показники, проблеми виробничої галузі, корупція, виплати компенсацій Ощадбанку, політичне протистояння.

«Все, що спричинює політичну, економічну і моральну кризу можна вирішити, але тільки об’єднавши зусилля, разом. Проте, відомі лідери політичних сил та президент України вирішили обрати собі «ворогом №1» не наслідки фінансової кризи та наші проблеми, а Юлію Тимошенко. Єдину людину, яка увесь цей рік боролася зі світовою кризою». - зазначив народний де пут.

«Віктор Ющенко, вочевидь, не зрозумів для чого ми його обирали. Але очевидно, що не з метою його неробства, підримки опозиційних до Уряду політсил, ветування найбільш важливих для держави антикризових аконопроектів. І звичайно, не для того, щоб він винагороджував орденами тих бандитів, які фальшували вибори у 2004 році чи з отриманням посад дерибанили столичну землю та комунальну власність» - наголосив Семинога.

Голова столичного Блоку Юлії Тимошенко акцентував увагу зібрання на правильності вибору кандидата у президенти: «Якщо ми обираємо існуючий сьогодні союз Януковича-Ющенка, то опиняємося під владою жорстокості та корупції, нестриманої зовнішньої та внутрішньої політики, фактично без підтрики світової спільноти». Він закликав учасників розмови бути свідомими і прагматичними у своєму виборі, не піддаватися на політичні провокації та підкупи, думати про майбутнє держви і її подальший розвиток.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Hasan, Valeriy Valeriy, Angelika Karatova, Magdalena Zurbiene, Mora Zfayfer, Maxim Ak-Murza, Nataliia Mykhailova, Sophia-Maria Duglass, И я скажу, Александр Усов, віктор федорович 31ee1569, Олег Петрович ed2c8e0a, Гримсвотн, Вася Жук, Иллария Соняшникова, КузьмичUA, Артем Бала, Гарик Не инженер c161d501, Alexander Kravchenko, Harib Da, Великий Воин, вставай
 Всего на сайте: 76 писателей
 
 
 
 
 
 вверх