EN|RU|UK
 Форум Украины(625236)
  71  2
Тему создал: Майка

Кабмін виділив 300 млн. гривень на земельні акти громадян

Кабінет Міністрів України виділить зі стабілізаційного фонду 300 мільйонів гривень у грудні 2009 року для попередньої оплати робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо складення документів, що посвідчують право на земельну ділянку, проведення державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку, в тому числі заповнення бланків таких актів, що виконуватимуться одержувачами бюджетних коштів, зокрема, у 2010 році.

Як йдеться в розпорядженні "Про здійснення попередньої оплати робіт з безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельну ділянку", підписаному Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, попередню оплату робіт буде здійснено до 25 грудня 2009 року Державним казначейством України.

Як відомо, 22 жовтня уряд затвердив всі необхідні нормативно-правові документи для реалізації програми щодо безоплатної видачі громадянам актів на землю та профінансував у повному обсязі всі процедури.

Крім того, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила проводити щоденний моніторинг діяльності регіональних структур Держкомзему та Державної кадастрової служби, пов’язаної з видачею земельних актів громадянам.

Чиновникам же земельних і кадастрових органів, які не виконують рішення Кабінету Міністрів щодо спрощеного порядку видачі земельних актів на присадибні ділянки, загрожує звільнення з посади або порушення кримінальної справи. При цьому Юлія Тимошенко нагадала, що керівників державних земельних структур і кадастрових служб, які не проводять відповідні операції, вже звільнено.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Georgy Alexseevich, Burvil, НБ, ИгорьДВ
 Всего на сайте: 12 писателей
 
 
 
 
 
 вверх