EN|RU|UK
 Форум Украины(618153)
  71  2
Тему создал: Майка

Кабмін виділив 300 млн. гривень на земельні акти громадян

Кабінет Міністрів України виділить зі стабілізаційного фонду 300 мільйонів гривень у грудні 2009 року для попередньої оплати робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо складення документів, що посвідчують право на земельну ділянку, проведення державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку, в тому числі заповнення бланків таких актів, що виконуватимуться одержувачами бюджетних коштів, зокрема, у 2010 році.

Як йдеться в розпорядженні "Про здійснення попередньої оплати робіт з безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельну ділянку", підписаному Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, попередню оплату робіт буде здійснено до 25 грудня 2009 року Державним казначейством України.

Як відомо, 22 жовтня уряд затвердив всі необхідні нормативно-правові документи для реалізації програми щодо безоплатної видачі громадянам актів на землю та профінансував у повному обсязі всі процедури.

Крім того, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила проводити щоденний моніторинг діяльності регіональних структур Держкомзему та Державної кадастрової служби, пов’язаної з видачею земельних актів громадянам.

Чиновникам же земельних і кадастрових органів, які не виконують рішення Кабінету Міністрів щодо спрощеного порядку видачі земельних актів на присадибні ділянки, загрожує звільнення з посади або порушення кримінальної справи. При цьому Юлія Тимошенко нагадала, що керівників державних земельних структур і кадастрових служб, які не проводять відповідні операції, вже звільнено.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Murlin Murloff, SuperVsirf ., Kaba Mota, vastness 615169c4, Bob2, Лариса fb3d953c, три - пятнадцать, Irada, Andreas Hänse, Япона Мать, Палиця Василь, Саша Саша Саша, Jimmy Hill, Yuriy Gavrysh, Dev Adhikaru, IMPERIUM LEGIONIS, Harib Da, Питер Пэн 53064d72, Геракл Платонович, SergTranscarpathian, Саша Киев, Anton Chernysh, Валера Иванов f06c6de7
 Всего на сайте: 85 писателей
 
 
 
 
 
 вверх