EN|RU|UK
 Форум Украины(629680)
  66  1
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко закликає українців "не проспати" вибори

Голос кожного виборця, кожного справжнього сина і доньки України на президентських виборах стане вирішальним, і тому жоден з нас не має права "проспати вибори". З таким закликом кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко звернулася сьогодні до громадян, виступаючи у Львові.

"Кожен голос буде надзвичайно важливим, і я прошу відкласти в бік всі сумніви і розчарування, всі ваші зневіри і незадоволення політиками, бо сьогодні стоїть питання - не хто поіменно виграє, а виграє чи програє Україна", - заявила Юлія Тимошенко.

За її словами, кожен, хто не проголосує на виборах, тим самим не дасть шанс виграти Україні. "Кожен з нас має прийти на вибори та віддати свій голос за Україну", - сказала вона.

"Я хочу, щоб наша велика українська команда повірила у силу і славу України. Я хочу, щоб ми перед великими викликами стали єдиною родиною", - додала Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ВКЛ_это_мы_01, Паровоз на Соломенке, secret secret_too, Gabriel Monte, Otec Pigidiy, Татишо, qwe1 qwe22, RustIck, ЯЗНАЮ, Саша Крест, Игокович, Ksenia VB, Dnepr forever, SergTranscarpathian, Гыг с Вами, Совестно за Брата, Еxorcist, Алла Новосад 5b57f84f, Александр Саенко 5ca4aa50, aquarius580 ., Skorpion68, russkiy ukrainec, Alina Sadovska, Александр Лукьянец 06d4ef84, Леопольд Пупкин a45bc2dc, Tatyana Pomolova, Igor Strl, cimbitep, Дин Рид 4cb3d1a3, Утилизация ватников, Alex Pushkash, Slv, Андрій Буцяк, Третий армагедец, Виталий Прокуратор, Паравоз, Сергей Никоненко b2bd1a4a, IGORA, Sergey Stolyarenko, Kozak_Vasil, Fobos, Лео Кот, Эвелина Маланя, Alex Nazar dc975c7d, Сергей1967, Андрей Жуков b738201d, Яков1, Бислан 2004, IgorYakovlevich, Андей Бразер, CrossFirenko, sergik, литвин, Андрей Карпенко 22e09935, Pavlo Dudra, Николай Николаевич b96f438b, Лола Ножкинв, Вася Шевченко f77d76ba, 45367Ms, alex lagun, РоботБАндер2, monk hermit, Андрей Шевченко 73396fdd, Wevelsburg, Ilja Valko, Александр Касько, Лидия Малышко, Борис Зет, alexkdpu, Лера Ларченко, Same Tak, Maks Kolorto, Vsevolod Marchenko, V. Truhlyiy, Чинганчгук, Kristobal Juan, Oljik, XENOmorph, Jjchfysq rjrjiybr, сябро, Константин 1041a131, Привет, Злий Грицько, Makhonina Valentina, Eugeniusz 1, слава загоровский, Едвард, стальной гигант, Сергій Гранін, комэск Титаренко, Good Life, Игорь Хирскл, Igor Pantin, Сергей Гайджин, Олег Гук, Алексус, MausMike, Виталий Дмитрюк b23bb039, амфаш, Марьяна, Serg Sergeev, Владимир a57e9a74, Степан Андрійович
 Всего на сайте: 297 писателей

вверх