EN|RU|UK
 Форум Украины(623939)
  59  1
Тему создал: 123

Юлія Тимошенко закликає українців "не проспати" вибори

Голос кожного виборця, кожного справжнього сина і доньки України на президентських виборах стане вирішальним, і тому жоден з нас не має права "проспати вибори". З таким закликом кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко звернулася сьогодні до громадян, виступаючи у Львові.

"Кожен голос буде надзвичайно важливим, і я прошу відкласти в бік всі сумніви і розчарування, всі ваші зневіри і незадоволення політиками, бо сьогодні стоїть питання - не хто поіменно виграє, а виграє чи програє Україна", - заявила Юлія Тимошенко.

За її словами, кожен, хто не проголосує на виборах, тим самим не дасть шанс виграти Україні. "Кожен з нас має прийти на вибори та віддати свій голос за Україну", - сказала вона.

"Я хочу, щоб наша велика українська команда повірила у силу і славу України. Я хочу, щоб ми перед великими викликами стали єдиною родиною", - додала Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Mara Ainsa, Олександр Багряний, David Vilson, Злий Грицько, Николай Журавель 28f686bb, реальный фошист, Петр Диброва 19fd0268, Royal Flush, Ksenia VB, Denisn, Гладкий Олег, Romeo Ua, des_104, Vadym Tsyrkalyuk, Старый зольдат, fedjka - fedjka, Андрей Шевченко 73396fdd, малыш Бакинский, Александр Корчинский 76162614, werwe rwer ef8c801e, Утилизация ватников, Vlad Fox, Олег Петрович ed2c8e0a, Русскоязычный, Олег Чоб, RussianChuckcha, vad, V-roma, Константин Гризодубо, alex tem, Hanka Panyanka, Эдуард Масына, Miko R 798886a8, Garsia UA, сам прихожу, MausMike, Саша Музыка, Константин 1041a131, Nickol Nickols, лютый, Юрий Рыжков, 1970-kva, Филипп Филиппович Преображенск, John T. Volta, Rostyslav Komarnytsky, MyronMaG mm, ручка от чемодана, НБ, Вася Грищенко 9da0ae8d, Саша777, Alexandr Slavich, Інна Коваль, Иванко, kelman muksat, Ming Uing b56f719d, Urs, Бывалый222, Gaydamaka Kozak, хочется сказать, Muzoreva, oleksandr fedorov
 Всего на сайте: 216 писателей

вверх