EN|RU|UK
 Форум Украины(618153)
  325  44
Тему создал:

В МВФ уже смеются над Юлиной брехней...И денег, конечно ей больше не дадут....

Ще одну новину повідомило "Економічній правді" джерело в посольстві України у США. "За останніми відомостями, Джейла Пазарбашіоглу втомилася від брехні і з середини січня вже не буде главою місії фонду в Україні", - сказав дипломат.

За його словами, сьогодні на неофіційному рівні у керівництва МВФ є дві чіткі позиції щодо України.

Перша виражається тезою "немає бюджету - немає грошей". За словами джерела, у фонді дуже дивуються, що Юлія Тимошенко, маючи більшість у парламенті, не змогла затвердити фінплан-2010.

Друга позиція стосується відсутності в Україні міністра фінансів - відомством досі керує прем'єр-міністр.

Крім того, дипломат відзначив два курйозні моменти, які вразили чиновників МВФ: заява про дивіденди, отримані від фонду, та виступ глави уряду на конгресі Європейської народної партії.

"Ми зробили те, чого не робив ніхто. З 1970 року такого не було. Ми отримали від МВФ, де ми є засновниками, 2 мільярди доларів дивидендів", - сказала Юлія Тимошенко.

Фонд промовчав. "Природно, ніякого спростування МВФ не робитиме, але сміялися довго", - сказав дипломат.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Bob2, Саша Саша Саша, Kaba Mota, Murlin Murloff, Алина Могильная 76b12209, vastness 615169c4, Алексей Носов d8330900, IMPERIUM LEGIONIS, Лариса fb3d953c, SuperVsirf ., Garsia UA, Питер Пэн 53064d72, три - пятнадцать, Irada, Слава Украине 706c8f12, Япона Мать, Палиця Василь, Helg, Jimmy Hill, Yuriy Gavrysh, Dev Adhikaru
 Всего на сайте: 81 писатель
 
 
 
 
 
 вверх