EN|RU|UK
 Форум Украины(625233)
  326  44
Тему создал:

В МВФ уже смеются над Юлиной брехней...И денег, конечно ей больше не дадут....

Ще одну новину повідомило "Економічній правді" джерело в посольстві України у США. "За останніми відомостями, Джейла Пазарбашіоглу втомилася від брехні і з середини січня вже не буде главою місії фонду в Україні", - сказав дипломат.

За його словами, сьогодні на неофіційному рівні у керівництва МВФ є дві чіткі позиції щодо України.

Перша виражається тезою "немає бюджету - немає грошей". За словами джерела, у фонді дуже дивуються, що Юлія Тимошенко, маючи більшість у парламенті, не змогла затвердити фінплан-2010.

Друга позиція стосується відсутності в Україні міністра фінансів - відомством досі керує прем'єр-міністр.

Крім того, дипломат відзначив два курйозні моменти, які вразили чиновників МВФ: заява про дивіденди, отримані від фонду, та виступ глави уряду на конгресі Європейської народної партії.

"Ми зробили те, чого не робив ніхто. З 1970 року такого не було. Ми отримали від МВФ, де ми є засновниками, 2 мільярди доларів дивидендів", - сказала Юлія Тимошенко.

Фонд промовчав. "Природно, ніякого спростування МВФ не робитиме, але сміялися довго", - сказав дипломат.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Rostyslav Komarnytsky, Славик Шустрик, НБ, Vedana, Bogdan_, Roman Kononenko, Хавронников Степан, Саша777, 1BetarD, Murlin Murloff, Maxim Isajew, 133133, Urs, Гриша Данилец, John Smith 4c07b967, Олег Петрович ed2c8e0a, DI GI, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Лилия Стацкая, Horvi Hor d3d97a8c, Miko R 798886a8, Maxim Ak-Murza, ПРАВДИВЫЙ, Garsia UA, kira129, Irada, John Observer, alex lagun
 Всего на сайте: 83 писателя
 
 
 
 
 
 вверх