EN|RU|UK
 Форум Украины(635577)
  67  1
Тему создал: 1

Юлія Тимошенко: з нашим народом можна будувати найкращу країну в світі

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що інтелектуальний потенціал є рушійною силою для покращення добробуту країни та її громадян.

"Український народ – дуже інтелектуальний і дуже мудрий. Навіть українські хакери – найкращі в світі, це визнали всі силові структури, хоча це не може бути приємним, тому що це – порушення закону. Але це говорить про те, що інтелектуальний потенціал у України по багатьох напрямках дуже сильний. З таким народом можна будувати саму найкращу країну в світі", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

Як відомо, раніше Прем'єр назвала інтелект країни найбільшою цінністю, яку треба підтримувати, акумулювати та давати їй нове дихання.

"Коли ви бачите інколи людей дуже високого чиновницького рівня, і коли ви бачите, що іноді їх інтелект не складає навіть однієї сотої вашого інтелекту, то вам дуже прикро, і ви думаєте що могли б зробити цю справу набагато краще. Я думаю, що в наших силах – зібрати потужну національну команду, і я спробую це зробити", - казала Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Frol Fedoroff, Oles Ivanov, Ярик Сус, Еxorcist, Саша Крест, Ринат Амедов, Агент кремля cd59e193, Владимир Пономаренко 2f5552a6, Cтарий Кінь, Stuart Pearce, Константин 1041a131, Геннадий Медведев 4e590f22, Trot91, БАРАБАН СТРАДИВАРИ, cimbitep, cvthtrf, Антип61, Ksenia VB, Лера Ларченко, Володимир Горбатько, Лео Кот, Anatoliy Peaceful, Елена Карпенко f98c030d, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, Гаюлий Серега, Egor Elk, Игор Мархевка
 Всего на сайте: 99 писателей

вверх