EN|RU|UK
 Форум Украины(624042)
  117  1
Тему создал:

В особі прем’єра Україна отримала повагу європейських лідерів

Участь прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в Конгресі Європейської народної партії корисна і для неї як кандидата в президенти, і для України.

Про це заявив заступник голови парламентського Комітету з питань євроінтеграції, член фракції БЮТ Сергій Шевчук, коментуючи поїздку голови українського в Бонн.

«В особі прем’єра Україна отримала повагу когорти європейських лідерів. Корисно мати підтримку європейської партії. Адже і Україна, і Європа надзвичайно зацікавлені в здійсненні успішних реформ і поліпшенні європейської колективної безпеки, а ще у вирішенні питання боротьби з корупцією. Як ви знаєте, Юлія Володимирівна оголосила їй бій – підтвердження тому нашуміла історія із викраденням «Межигір’я» Віктором Януковичем», - сказав Шевчук, додавши, що таким чином Європа знайшла в Україні союзника в особі прем’єр-міністра.

Сергій Шевчук також прокоментував той факт, що Юлію Тимошенко в Бонні представили як майбутнього Президента: «Як члену політичної сили прем’єра, мені дуже приємно, що нашого лідера назвали Президентом. А як свідомий громадянин, я вважаю, що цією заявою європейські лідери визнали, що вибори в Україні будуть демократичними і привітали нашого нового президента».

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, України вірний ж-д, Варраван, Igor Salnikov, Alex Ukraina b20e163e, sulima ivan, Слава Украине 706c8f12, Vedana
 Всего на сайте: 23 писателя

вверх