EN|RU|UK
 Форум Украины(618788)
  98  1
Тему создал: Divo

Ратушняк рекомендує Яценюку повіситися

Кандидат у президенти Сергій Ратушняк спростовує, що він - технічний кандидат Юлії Тимошенко.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна", коментуючи відповідні заяви кандидатів Арсенія Яценюка та Михайла Бродського.

"Ну що ще можуть сказати наймані шнирі? Бродський іде від єврейської громади, він хоча б не приховує своєї національності. Сєня після цього став у нього технічним кандидатом - хай уже знімається, а краще хай повіситься! Я не коментуватиму заяви клоуна", - заявив Ратушняк.

"А Міші Бродському прощаю - він же вдарився головою і щодня про це говорить. Він був у комі, бачив життя з того світу - усі його міркування звідти йдуть", - додав він.

"Я Тимошенко завжди критикував, в очі говорив їй: "Юленько, твоя Тендерна палата і вся ця зграя з СДПУ(о) навколо тебе - пограбування країни на мільярд гривень на місяць". Якщо вона не розбереться з ними чи не запитає в мене, як це зробити, вони за рік знищать її", - упевнений Ратушняк.

На його думку, "сама ситуація сприятиме тому, що люди захочуть на вилах винести цю владу".

Говорячи про те, кого з кандидатів у президенти він вважає своїм конкурентом, мер Ужгорода сказав, зокрема:

"Яценюк мені не конкурент. З нього роблять якогось термінатора, і це вже виглядає просто смішно. Це все одно, що з мене робити балерину. Купили в Росії готовий піар-проект, який, до речі, готувався під Ірину Хакамаду, і почали його розкручувати".

"Що стосується інших - я у них бачу партнерів. Того ж Анатолія Гриценка, Сергія Тигіпка. Ставлюся з величезною симпатією як до них особисто, так і до їхніх програм. Якби в когось із них був шанс перемогти, і треба було усім разом зібратися, я б ще й з Олегом Тягнибоком поговорив на цю тему. А всі інші - клоуни", - заявив Ратушняк.

На запитання про прогноз щодо результатів першого туру виборів, він сказав: "Якщо оголосять, що я отримав 1%, значить, насправді я отримав 3%. Тому що на заході в мене вкрадуть голоси холуї Ющенка, а на сході - Януковича".

"Тобто, якщо буде офіційно хоча б відсоток, це означає, що я можу завести фракцію в парламент. Якщо буде 0,1%, скажу - "усім спасибі, до побачення". Привітаю країну з тим, що перемогли євреї й придбали собі нову Палестину. І піду насолоджуватися власним життям - рибу, наприклад, ловити", - сказав Ратушняк.

Перед другим туром він ні за кого не агітуватиме: "Нікому свої голоси не віддам і нікого не буду підтримувати - ні привселюдно, ні негласно".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Irada, НБ, Alex Rabinovich, Arkady Korshun, Андрей Шевченко 73396fdd, молодой рабочий, Vedana, Федор Рац a2c5b0d9, HugeMug, DI GI, Георгий Кузмичь, Виамин Павловский, Япона Мать, ConfianZa
 Всего на сайте: 40 писателей
 
 
 
 
 
 вверх