EN|RU|UK
 Форум Украины(630434)
  127  1
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко. Нове дихання всеукраїнського інтелекту

11 грудня Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко проведе установче засідання Студентської ради при Кабінеті Міністрів України, що її було створено рішенням уряду 23 вересня 2009 року.

Юлія Тимошенко вважає, що робота Студентської ради сприятиме масштабному реформуванню вищої освіти через постійний діалог її представників з владою.

"Коли ви бачите інколи людей дуже високого чиновницького рівня, і коли ви бачите, що іноді їх інтелект не складає навіть однієї сотої вашого інтелекту, то вам дуже прикро, і ви думаєте що могли б зробити цю справу набагато краще. Я думаю, що в наших силах – зібрати потужну національну команду, і я спробую це зробити", - сказала Прем’єр, анонсуючи установче засідання Студентської ради.

"Інтелект, - впевнена Юлія Тимошенко, - це сьогодні найбільша цінність, яку треба підтримувати, акумулювати та давати їй нове дихання".

Всеукраїнська студентська рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом. У своїй діяльності вона керується Конституцією і законами України, указами Президента та постановами Верховної Ради, актами Кабінету Міністрів України, а також Положенням про Студентську раду, ухваленим Кабміном.

Згідно постанови про утворення Студентської ради, основними її завданнями є сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо розв’язання проблем студентів; вивчення, системний аналіз і прогнозування соціально-економічних та суспільно-політичних процесів у студентському середовищі.

Крім того, представники Студентської ради мають брати участь у підготовці пропозицій щодо формування і реалізації державної політики у сфері вищої освіти, а також у визначенні шляхів, механізмів та способів розв’язання соціально-економічних проблем студентів.

До складу Студентської ради включено керівників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації за їх письмовим зверненням. Голову ради, його заступників і секретаря ради має бути обрано на сьогоднішньому засіданні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх