EN|RU|UK
 Форум Украины(624042)
  80  3
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко хоче незабаром відчути себе справжньою жінкою

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко розраховує більше приділяти уваги своїй родині, коли в країні буде наведено порядок.

"Мені хотілося б бути м'якою жінкою, у якої багато часу для того, щоб опікуватися родиною, для того, щоб зайвий раз з'їздити в гості до мами. Хотілося б бути на якихось святах, хотілося б просто відчувати життя, яке далеко від роботи", - сказала вона напередодні у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

Водночас, за словами Юлії Тимошенко, вона відчувала себе відповідальною ще з того моменту, коли прийшла на першу свою роботу – на військовому підприємстві у Дніпропетровську.

"Я пам’ятаю, що все одно себе перевантажувала, як могла. Я ніколи не була білоручкою і такою жінкою, яку пестять, балують. Я завжди намагалася багато працювати. І можливо, такий характер просто склався, і тому сьогодні, коли так важко країні, я намагаюся робити більше фізично, ніж може навіть нормальна людина це робити. Тому жіночого щастя у мене поки ще залишається небагато. Воно є, безумовно, в родині, але вона мене фізично не бачить", - пояснила вона.

"Я сподіваюся на те, що коли вже зовсім все буде добре в країні, коли можна буде спокійно трошки приділити собі часу, то я приділю свій час своїй родині і відчую себе справжньою жінкою", - додала Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Варраван, Igor Salnikov, Alex Ukraina b20e163e, sulima ivan, Слава Украине 706c8f12, Vedana, Сергей Панасенко c8e1c751
 Всего на сайте: 22 писателя

вверх