EN|RU|UK
 Форум Украины(629844)
  76  2
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко готова до консолідації в ім'я України

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко готова консолідуватися з різними політичними силами України заради достойного майбутнього нашої держави.

"Сьогодні, якщо треба допомагати Україні і приймати якісь рішення, я готова консолідуватися і з Президентом, і з іншими силами парламенту – заради рішень для України", - сказала вона сьогодні у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

При цьому Юлія Тимошенко не вважає своєю помилкою підтримку Віктора Ющенка на виборах Президента 2004 року. "Сьогодні казати, що це є помилкою, я не можу. Помилкою була вся політика після того, як Президент став Президентом", - підкреслила вона.

Юлія Тимошенко також пояснила, чому не висувала свою кандидатуру на посаду Президента на минулих виборах. "Я це зробила заради того, щоб об'єднати всі зусилля людей доброї волі і спробувати олігархію перемогти. Це була моя мета. Я підставила плечі, підклала руки. Ви знаєте, що він (Віктор Ющенко) важко хворів в той час, і я, по суті, провела виборчу кампанію за Президента", - нагадала вона.

"Думаю, що в той час не було іншого виходу, як об'єднатися проти олігархії. Не було іншої можливості. І тому шкодувати про те, що я підтримала, я не можу. Але, з іншого боку, все, що потім відбувалося п'ять років - це для мене було дуже важким ударом", - визнала Юлія Тимошенко.

Вона також констатувала, що її стосунки з чинним Президентом Віктором Ющенком ніколи не були простими. "Ми ніколи не були однією політичною силою, ми завжди були різними політичними силами, але, будучи в абсолютно різних політичних таборах по партійній приналежності, я намагалася завжди діяти так, щоб підтримати Україну", - резюмувала Прем'єр-міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх