EN|RU|UK
 Форум Украины(619236)
  76  2
Тему создал: Майка

Юлія Тимошенко готова до консолідації в ім'я України

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко готова консолідуватися з різними політичними силами України заради достойного майбутнього нашої держави.

"Сьогодні, якщо треба допомагати Україні і приймати якісь рішення, я готова консолідуватися і з Президентом, і з іншими силами парламенту – заради рішень для України", - сказала вона сьогодні у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

При цьому Юлія Тимошенко не вважає своєю помилкою підтримку Віктора Ющенка на виборах Президента 2004 року. "Сьогодні казати, що це є помилкою, я не можу. Помилкою була вся політика після того, як Президент став Президентом", - підкреслила вона.

Юлія Тимошенко також пояснила, чому не висувала свою кандидатуру на посаду Президента на минулих виборах. "Я це зробила заради того, щоб об'єднати всі зусилля людей доброї волі і спробувати олігархію перемогти. Це була моя мета. Я підставила плечі, підклала руки. Ви знаєте, що він (Віктор Ющенко) важко хворів в той час, і я, по суті, провела виборчу кампанію за Президента", - нагадала вона.

"Думаю, що в той час не було іншого виходу, як об'єднатися проти олігархії. Не було іншої можливості. І тому шкодувати про те, що я підтримала, я не можу. Але, з іншого боку, все, що потім відбувалося п'ять років - це для мене було дуже важким ударом", - визнала Юлія Тимошенко.

Вона також констатувала, що її стосунки з чинним Президентом Віктором Ющенком ніколи не були простими. "Ми ніколи не були однією політичною силою, ми завжди були різними політичними силами, але, будучи в абсолютно різних політичних таборах по партійній приналежності, я намагалася завжди діяти так, щоб підтримати Україну", - резюмувала Прем'єр-міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Пан Штопель, Геннадий Медведев 4e590f22, Паливода Александр, олег нагибайло, HugeMug, Семен Котловв 1a32a8ef, Twellen van 4365cde1, Stephan Bil, Ali Hasan, Vedana, Hulio, Виктор Тимченко 430a2c72, fresh guacamole, юрий сластен
 Всего на сайте: 40 писателей

вверх