EN|RU|UK
 Форум Украины(624544)
  162  1
Тему создал:

Чия б корова мичала, а чия б мовчала

Юлія Тимошенко як Прем’єр-міністр України і як лідер проєвропейської політичної сили зробить усе залежне від неї для того, щоб нинішні вибори Президента пройшли чесно та прозоро, щоб громадянам нашої держави гарантувалася свобода волевиявлення.

Цим ставлення влади до виборів в 2010 році відрізняється від кампанії 2004 року, коли команда Кучми-Януковича сфальсифікувала результати голосування у другому турі, що було визнано Верховним Судом України та міжнародними спостерігачами. Це стало причиною самого масового в нашій історії мирного протесту, коли на Майдан та інші площі вийшли мільйони людей.

Тепер Янукович та його «підрахуї», яких від тюрми за фальсифікацію врятував лише вересневий 2005 року пакт з Ющенком, не відомо у якого Сірка позичивши очі, лякають ОБСЄ фальсифікаціями. «Чия б корова мичала, а чия б мовчала”, - оця давня українська приказка, про яку чомусь забув лідер Партії регіонів Віктор Янукович. А даремно - народна мудрість для того і існує, щоб нею користувалися політики.

Янукович причетний до грубої фальсифікації трьох виборів: президентських 1999 року на користь Кучми, парламентських 2002 для «Єди», виборів глави держави 2004 року – для себе улюбленого. Особі з такою біографією образ борця з фальсифікаціями не пасує.

Партія регіонів і зараз потребує прискіпливої уваги. Вона є владою в одинадцяти регіонах України, в деяких, як-то: Крим, Харківщина, Донеччина, Луганщина – монопольною, в деяких – коаліційною. Там у ПР – більшість в Радах, свої мери, лояльні, а бо й «свої» глави держадміністрацій, як, наприклад, у Луганській області. І вся ця гоп-компанія добре та безкарно натренувалася на виборах 1999, 2002, 2004 років. Вона готова діяти і нині, а Янукович своєю заявою – лише відволікає увагу від справжніх намірів власної політичної сили.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Azamat Ibn Hasan Mamatraimov, alex lagun, Nel Castro, Yevgeniy Balalaykin, Максим Атаманюк, вася п, Лилия Стацкая, 1BetarD, monah 58f1317c, grustnyi mish, Garsia UA, Colt, Олег Сербин 10d6f9ec, Bogdan_, Tatyana Pomolova, Харьков Сумской, Ming Uing b56f719d, Антип61, Алексей Носов d8330900, Urs, Стрелок, Lava Valava, З Україною в серці, Володимир Мик, V T 2fd9d4b9
 Всего на сайте: 71 писатель
 
 
 
 
 
 вверх