EN|RU|UK
 Форум Украины(618796)
  53  1
Тему создал: майка

Співпраця влади і суспільства забезпечить права і свободи громадян

Прем’єр-Міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що спільні зусилля владних структур та інститутів громадянського суспільства дозволять наблизитись до реального забезпечення прав і свобод громадян України.

"Сьогодні наша держава переживає перехідний період, але завдяки спільним зусиллям інститутів влади, громадських і правозахисних організацій ми поступово долаємо негаразди і послідовно наближаємося до рівня міжнародних стандартів як законодавчого, так і практичного забезпечення прав наших співвітчизників", - зазначила Юлія Тимошенко в привітанні співвітчизників з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Прем’єр у своєму зверненні наголосила, що "розвиток України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини".

Глава уряду зазначила, що серед важливих завдань, які стоять перед державою - побудова в Україні правової держави.

"Я впевнена, що завдяки плідній праці, енергії та волі ми подолаємо всі перешкоди, що стоять на заваді захисту прав людини, утвердження принципу верховенства права, гуманізму та піднесення міжнародного авторитету нашої держави" – підкреслила Юлія Тимошенко.

Як відомо, у своїй передвиборчій програмі "Україна переможе. Україна – це ти!" кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко зазначає, що вірить у місію України, яка полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя. "У цій системі кожна людина відчуватиме захищеність, духовну і матеріальну гармонію", - переконана Прем'єр-міністр.

Міжнародний день прав людини відзначається з нагоди ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 року.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Евгений Иванюшин, Олег Курков, Gabriel Monte, trolik, Зоря Одесса, Sophia-Maria Duglass, Саша Крест, RussianChuckcha, молодой рабочий, а ес c5e83b5a, Lvbnhj, сепаратизму смерть, Паравоз, буков, Baden, Toshno Newapkokrad, не олигарх, ibpf, sulima ivan, Георгий Юрьевич, Василий Москаленко, des_104, Serega 62, Oles Ivanov, Яков1, Eugeniusz 1, Злий Грицько, Ivan Bogun 12bf0e40, Александр Маргадон, кацахол, Алексей Иванович 353f574d, myroslav makar, Степан Булыга
 Всего на сайте: 99 писателей
 
 
 
 
 
 вверх