EN|RU|UK
 Форум Украины(630230)
  53  1
Тему создал: майка

Співпраця влади і суспільства забезпечить права і свободи громадян

Прем’єр-Міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що спільні зусилля владних структур та інститутів громадянського суспільства дозволять наблизитись до реального забезпечення прав і свобод громадян України.

"Сьогодні наша держава переживає перехідний період, але завдяки спільним зусиллям інститутів влади, громадських і правозахисних організацій ми поступово долаємо негаразди і послідовно наближаємося до рівня міжнародних стандартів як законодавчого, так і практичного забезпечення прав наших співвітчизників", - зазначила Юлія Тимошенко в привітанні співвітчизників з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Прем’єр у своєму зверненні наголосила, що "розвиток України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини".

Глава уряду зазначила, що серед важливих завдань, які стоять перед державою - побудова в Україні правової держави.

"Я впевнена, що завдяки плідній праці, енергії та волі ми подолаємо всі перешкоди, що стоять на заваді захисту прав людини, утвердження принципу верховенства права, гуманізму та піднесення міжнародного авторитету нашої держави" – підкреслила Юлія Тимошенко.

Як відомо, у своїй передвиборчій програмі "Україна переможе. Україна – це ти!" кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко зазначає, що вірить у місію України, яка полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя. "У цій системі кожна людина відчуватиме захищеність, духовну і матеріальну гармонію", - переконана Прем'єр-міністр.

Міжнародний день прав людини відзначається з нагоди ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 року.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Tierre, Yakiv Sirko, Привет, Moanna Gratius ed1b335d, kilgor traut, Sergey Yakovenko, Дэн, phantom4, Африкан_Свиридович, Ярослав Рябченко, Юрий Рыжков, ShepelTatiana, Twellen van 4365cde1, Жора Веточкин, Александр Юр, Анатолий Гаращенко bf93ae36, Салах ад-Дин, Colt, злой крот
 Всего на сайте: 67 писателей
 
 
 
 
 
 вверх