EN|RU|UK
 Форум Украины(635813)
  113  9
Тему создал: умник

Хорошее название- - Регионы Украины (Партия регионов).А что имеют в виду под украинскими Регионами?

Партія регіонів – партія народу, стабільного розвитку, історичної перспективи.


Ми – Партія регіонів. Ми – добровільне об’єднання громадян України, яке представляє народні інтереси в державно-політичній системі, свідомо і відповідально поставивши за мету забезпечення належного життя українців. Сьогодні нас і наших прихильників мільйони. У нас досить сил та енергії, знань і досвіду, патріотизму і професіоналізму, щоб втілити в життя мрії наших пращурів, прагнення поколінь українців до незалежності, надії до єдності, реалізації історичної перспективи для українського народу та досягнення особистого успіху кожним громадянином.


І. ПРИНЦИПИ, ЗАВДАННЯ ТА МЕТА


Партія має великий досвід політичної роботи в умовах влади та опозиції, стабільності і перманентних криз. За 10 років свого існування Партія регіонів стала найпотужнішою політичною силою в Україні, партією всього українського народу. Перемога на парламентських виборах 2006 та 2007 років засвідчила високий рівень довіри виборців до партії та її лідера В.Ф. Януковича, який вже двічі успішно очолював Уряд України. За всіма показниками та оцінками це були найуспішніші роки соціально-економічного розвитку країни, всіх регіонів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Николай Масло, valentyna 7f6f0f14, Сергей Успеньев, Лео Кот, Sergiy Nimuy, Frol Fedoroff, Zu Docs, ВКЛ_это_мы_01, Ksenia VB, ПРАВДИВЫЙ, Ринат Амедов, Vitaliy Burg, Андрій Жаровський, Moanna Gratius ed1b335d, Валентин78
 Всего на сайте: 44 писателя
 
 
 
 
 
 вверх